Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmavo 7:0, tačiau kėlinio pabaigoje olandams pavyko pelnyti net du žeminimus ir šeimininkai pirmavo 17:10. Abu žeminimus Lietuvai pirmajame kėlinyje pelnė prie rinktinės prisijungęs Pietų Afrikos Respublikoje žaidžiantis Jonas Mikalčius.

Antrojo kėlinio pradžioje olandai nejuokavo ir greitai įgijo solidžią persvarą 24:10. Tuomet lietuviams pavyko realizuoti baudos smūgį ir pelnyti žeminimą – 24:18. Olandai taip pat atsakė žeminimu ir pirmavo 29:18. Jonas Mikalčius ir vėl pasižymėjo žeminimu ir likus žaisti vos 10 minučių rezultatas buvo 29:24 Nyderlandų naudai. Rungtynių pabaigoje olandams dar pavyko pelnyti žeminimą ir padidinti persvarą – 34:25.

Po šių rungtynių Lietuva su 5 taškais lieka paskutinėje diviziono vietoje. Lyderiai olandai įsirašė 3 taškus ir dabar turi 21, antroje vietoje esantys šveicarai turi 18 taškų, maltiečiai – 9, o kroatai – 7.

Pavasarį Lietuvos regbio laukia paskutinės dvejos 2012-2014 metų ciklo rungtynės su šveicarais ir kroatais.

Priminsime, kad Lietuvos rinktinėje žaidžia tik Lietuvoje gimę regbininkai ir tai yra unikalus reiškinys šių dienų regbyje. Rungtynėse su Nyderlandais pasirodys ir trejos brolių poros – Donatas ir Mantautas Vilimavičiai, Andrius ir Julius Sutkai bei Kęstutis ir Gediminas Marcišauskai.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ignas Darkintis, Augustinas Terleckas, Tomas Zuokas, Artūras Rachimovas, Jonas Mikalčius, Karolis Navickas, Mindaugas Norvaišas, Mindaugas Grigaitis, Julius Sutkus, Vaidotas Gaubas, Andrius Martinskas, Naglis Duncikas, Andrius Sutkus, Mindaugas Misevičius, Aurimas Gedminas, Kęstutis Marcišauskas, Donatas Vilimavičius, Gediminas Marcišauskas, Justinas Vasiliauskas, Dovydas Taujanskas, Mantautas Vilimavičius, Vytaras Bloškys, Evaldas Štitilis.

2A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų skirtumas, (papildomi taškai) taškai):

1.Olandija5500159:82(323