Atkakli kova, pagrįsta grumtynių žaidėjų fizinėmis pastangomis, užvirė nuo pat pirmų rungtynių minučių.

Abi komandos gerai gynėsi ir pasitaikius bent mažiausiai galimybei, stengėsi kontratakuoti. Vienos iš tokių atakų metu „Vairo-Jupojos“ žaidėjams pavyko pralaužti gynybinį kauniečių placdarmą ir 7 rungtynių minutę Irmantas Kukulskis pelnė pirmus 5 taškus. Realizaciją sėkmingai atliko Kęstutis Marcišauskas.

Esant rezultatui 7:0, žaidimas dar labiau suintensyvėjo, varžovai stengėsi rezultatą išlyginti. „Vairo-Jupojos“ regbininkai sėkmingai gynėsi ir perėmę kamuolį pervesdavo žaidimą į varžovų aikštės pusę. 22 rungtynių minutę K. Marcišauskas tiksliai pataikė baudos smūgį, padidindamas rezultatą iki 10:0. Po 2 minučių „Ąžuolo“ regbininkai atsakė tokiu pat taikliu smūgiu ir sušvelnino santykį - 3:10.

29 minutę daug ir sunkiai dirbusių „Vairo-Jupojos“ grumtynių žaidėjų dėka komandos kapitonas Mindaugas Misevičius pelnė dar 5 taškus. Taškų santykis šoktelėjo iki 17:3. Taip ir baigėsi pirmas kėlinys.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė - vyko kieta bekompromisinė vyriška Lietuvos regbio čempionato lyderių kova. Kovingumo nestokoję „Ažuolo“ regbininkai kartais peržengdavo taisyklių normas, tad rungtynių teisėjui dažnokai tekdavo stabdyti žaidimą ir raminti svečių žaidėjus.

Už grubų žaidimą 10 minučių buvo pašalintas svečių žaidėjas, tad „Vairas-Jupoja“ užgulė kauniečių ginamos teritorijos prieigas ir po ilgokai užsitęsusios atakos Romas Rachimovas 8 antro kėlinio minutę pelnė dar 5 taškus. K. Marcišauskas tiksliai atliko realizacijos (24:3).

Įpusėjus kėliniui po tikslaus K. Marcišausko perdavimo dar 5 taškus į „Vairo-Jupojos“ taupyklę įrašė Donatas Vilimavičius. K. Marcišausko realizacijos smūgis buvo taiklus (31:3).

Antrą rungtynių pusę treneriai padarė po 6 keitimus, tad kovingas žaidimas liko iki pat susitikimo pabaigos. Finišo tiesiojoje dar vieną grumtynių žaidėjų pradėtą ataką sėkmingai baigė šeimininkai. Domas Kungys prasmuko pro varžovų gynėjus ir pelnė „Vairui-Jupojai“ paskutinius žaidimo taškus. Galutinis rezultatas - 36:3.

Geriausių rungtynių žaidėjų prizai įteikti Mindaugui Norvaišui („Ąžuolas“) ir Mindaugui Grigui („Vairas-Jupoja“).