Buvo sužaistos dvejos rungtynės čempionato pirmoje grupėje, kur kaunasi stipriausi šalies klubai.

Šiauliuose vietos regbininkai net 74:17 (43:5) nugalėjo Panevėžio „Ryšių statybos“ klubą. Tuo metu Plungėje susiklostė įdomi kova tarp „Perkūno“ ir „VRA-Tauro“. Po pirmo kėlinio šeimininkai atsiliko rezultatu 3:12, tačiau antrame kėlinyje atsitiesė ir šventė pergalę prieš vilniečius 30:12.

„Perkūno“ treneris Artūras Rachimovas po rungtynių sakė, kad pergalę lėmė žaidėjų susikaupimas antrajame kėlinyje.

„Antroje rungtynių pusėje žaidėjai pradėjo vykdyti numatytus nurodymus, todėl žaidimas iškart pagerėjo. Tikėjomės nugalėti ir džiaugiuosi, kad visa komanda prie to prisidėjo“.

Po šių rungtynių Vilniaus akademijos auklėtiniai šoktelėjo į antrą poziciją, o 3 taškus įsirašę „Perkūno“ regbininkai pakilo iš penktos vietos į trečią. Anot, trenerio, plungiškių tikslas šiais metais patekti tarp keturių geriausiųjų.

Antroje čempionato grupėje buvo sužaistos vienerios rungtynės. Jose „Klaipėdos-Kovo“ komanda 38:12 nugalėjo Vilniaus „Geležinį vilką“. Rungtynės tarp Klaipėdos „Viesulo“ ir Šiaulių PRC buvo atidėtos į gegužės 23-ią dieną.