Pirmajame susitikime kauniečiai buvo ryškūs rungtynių lyderiai ir jau po pirmojo kėlinio triuškino „Ryšių statybos“ komanda 43:0. Per antrąjį kėlinį panevėžiečiams pavyko pelnyti 8 taškus, tačiau galutinis rezultatas nedžiugino – „Ąžuolas-Tauras“ laimėjo 65:8.

Po šios pergalės kauniečiai išsiveržė į antrąją turnyrinės lentelės vietą ir žemiau ketvirtosios vietos jau nebenukris. „Ąžuolo-Tauro“ treneris Giedrius Narakas sakė, kad komanda pasirengusi kovoti dėl antrosios vietos: „Šios rungtynės mums buvo tikrai lengvos. Gerai, kad užsitikrinome 4-ąją vietą. Dar laukia rungtynės su Šiaulių klubais, kurios niekada nebūna lengvos. Tikiuosi, kad antroji vieta bus mūsų.“

Giedrius Narakas džiaugėsi, kad šiose rungtynėse prie komandos prisidėjo iš Anglijos sugrįžęs Laurynas Šarkus.

Kauniečiai sulaukė palankaus rezultato kitose šeštadienio rungtynėse. Antroje vietoje buvęs Plungės „Perkūnas“ nusileido „Šiaulių“ ekipai 7:64. Plungiškių treneris Virgilijus Bertašius sakė, kad komanda sužaidė labai blogai: „Neturėjome keturių pagrindinės sudėties žaidėjų, tačiau tai nepasiteisinimas. Žaidėme tikrai prastai. Pirmas 20 minučių dar stengėmės, tačiau vėliau „Šiauliai“ visiškai kontroliavo žaidimą. Reikia pripažinti, kad šiauliečiai šiandien buvo daug stipresni.“

Dabar „Perkūno“ klubo tikslas yra kovoti dėl trečiosios vietos čempionate.

Artimiausios čempionato rungtynės vyks birželio 15 dieną. Kaune susitiks „Ąžuolo-Tauro“ ir Šiaulių „BaltRex“ komandos.

Primename, kad Lietuvos regbio-15 čempionate taškų dalybos vyksta šiuo principu: pergalė – 3 taškai, lygiosios – 2 taškai, pralaimėjimas – 1 taškas. „Šiaulių“ ir „BaltRex“ klubams už pasitraukimą iš čempionato buvo atimti šeši taškai.