„Molėtai“ namo išsivežė pergalę

Beveik visą pirmą kėlinį švieslentė rodė lygų rezultatą (3:3, 10:10, 16:16), tačiau sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą Molėtų rankininkai išsiveržė į priekį (21:18).

Nepaisant „Utenos“ pastangų, komandas visą anrąjį kėlinį skyrė 2-4 įvarčiai. HC „Molėtams“ pavyko išlaikyti persvarą ir išsivežti pergalę 39:35.

Utenos komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Mantas Meduneckis – 13 ir Mantas Zabulis – 10 (3 iš 7 m).

Molėtiškių gretose pasižymėjo Mindaugas Agurkis – 9 (2 iš 7 m) ir Mantas Zibas su Deividu Matuliu – po 5.

Klaipėdoje intrigos nebuvo

Į uostamiestį po ilgos pertraukos atvykę „Kauno Ąžuolo“ be didesnio iššūkio įveikė „Dragūno-Viesulo“ komandą.

Apylygiai prasidėjęs žaidimas greitai pakrypo klaipėdiečiams nepalankia linkme. Po sėkmingos kauniečių serijos šie išsiveržė į priekį 14:7. Nepaisant „Dragūno-Viesulo“ pastangų, arčiau nei 5 įvarčiais jie nebepriartėjo, o rungtynių antroje pusėje rungtynių baigtis buvo aiški. Rezultatu 46:30 laimėjo RK „Kauno Ąžuolas“.

„Dragūno-Viesulo“ gretose pasižymėjo Edvinas Bručkus – 9, Edvinas Aidukonis ir Ramojus Mažrimas – po 5.

Kauniečių lyderiai buvo Arminas Stankūnas – 8 (2 iš 7 m), Lukas Sutkus – 7 ir Karolis Jankauskas – 6 (1 iš 7 m)

Karščiausia šeštadienio kova – Šiauliuose

Principiniai priešininkai didžiąją pirmojo kėlinio dalį žaidė lygiai (3:3, 7:7, 12:12, 16:16). Panevėžio „Grifui“ pavyko kėlinį užbaigti sėkmingomis atakomis ir atitolti 3 įvarčiais.

Netrukus rezultatas vėl buvo lygus (24:24). „Grifas“ perėmė žaidimo kontrolę ir išsiveržė į priekį 34:29. Paskutinėmis žaidimo minutėmis šiauliečiai beveik pavijo priešininkus, tačiau minimaliu skirtumu 35:34 pergalę išsaugojo Panevėžio rankininkai.

Šiaulių komandoje sirgalius įvarčiais labiausiai džiugino Mindaugas Nakvosas – 11 (3 iš 7 m), Arūnas Tribė – 8 (1 iš 7 m) ir Aivaras Budrys – 7.

Panevėžio „Grifo“ gretose išsiskyrė Titas Janušonis – 9 (1 iš 7 m) ir Danielius Kairys – 8 (4 iš 7 m).

Vilniečiai „Sokol“ nepagailėjo

HC „Amber“ rankininkai be didesnio pasipriešinimo įveikė Šalčininkų r. rankininkus. Nuo pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai dominavo ir sparčiai didino savo atotrūkį (3:0, 13:5, 23:7). Antrajame kėlinyje tempą vilniečiai šiek tiek sumažino, tačiau skirtumas nemažėjo. Pergalę rezultatu šventė Vilniaus HC „Amber“, įveikę priešininkus rezultatu 39:19.

HC „Amber“ gretose iš komandos žaidėjų išsiskyrė Ernestas Jančiukas – 6 ir Dominykas Tribuišis – 5 (1 iš 7 m).

Šalčininkų r. „Sokol“ komandoje taikliais įvarčiais labiausiai pasižymėjo Rolandas Bliznevič – 5 ir Andrej Gaiduk 4 (3 iš 7 m).

Kitą savaitgalį prasideda antrasis LRL čempionato ratas: Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ priims „Kauno Ąžuola“, RK „Šiauliai“ pasitiks HC „Molėtus“, o Šalčininkų r. HC „Sokol“ susigrums su HC „Utena“.