Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate vykusioje akistatoje lietuviai turėjo gerų galimybių laimėti antrąjį setą, tačiau apmaudžios klaidos seto pabaigoje to padaryti neleido.

Į atkrintamąsias varžybas mūsiškiai pateko po įspūdingos pergalės grupės etape, kuomet 2-0 (21:19, 21:12) nugalėjo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvius, 16-ą vietą FIVB reitinge užimančius meksikiečius Lombardo Ontiverosą ir Juaną Virgeną.

38-ąją vietą pasaulio reitinge užimantys lietuviai šiame turnyre pelnė 320 FIVB reitingo taškų.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis

Anapoje (Rusija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionate puikų pasirodymą tęsia lietuviai Patrikas Stankevičius ir Marius Malinauskas. Mūsiškiai F grupėje laimėjo visus tris mačus ir iškart pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą.

Penktadienį M. Malinauskas ir P. Stankevičius 2-0 (21:8, 21:11) sutriuškino Kosovo atstovus Artą Tersteną bei Edmondą Drenogllavą, o kiek vėliau 2-0 (27:25, 19:21) pranoko italus Paolo Cappio ir Jakobą Windischą.

Merginų turnyre mūsiškės Gerda Grudzinskaitė ir Ieva Vasiliauskaitė atkrintamąsias varžybas pradės nuo pirmojo rato. Lietuvės penktadienį 0-2 (19:21, 16:21) pralaimėjo šveicarėms Esmee Bobner bei Sibelly Gilardi.

Lietuvaičių varžovai atkrintamosiose varžybose paaiškės ištraukus burtus.

Europos jaunimo čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų poras.