Šeštadienį sportininkai kovojo dėl medalių vidutinėje trasoje. Vyrų elito grupės sportininkai turėjo įveikti 8,3 km trasą ir surasti 19 kontrolinių punktų. Lietuvos čempionu stipriausių vyrų grupėje tapo ilgametis Lietuvos orientavimosi sporto rinktinės narys Nerijus Šulčys, atstovaujantis Vilniaus orientavimosi sporto klubui „Perkūnas“. Nerijus trasoje užtruko 39 min. ir 19 sek.

Sidabro medalis atiteko „Telšių“ orientavimosi sporto klubo atstovui Vitalijui Petruliui, kuris trasą įveikė per 41 min. 43 sek., o bronzos medalį iškovojo Klaipėdos „Kopos“ klubo sportininkas Egidijus Pilybas (44 min. 17 sek.).

Moterų elito grupėje nugalėtoja tapo patyrusi Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis rinktinės lyderė Ramunė Arlauskienė iš Ignalinos orientavimosi sporto klubo „Būdakalnis“. Ramunė 6,9 km su 16 kontrolinių punktų trasą įveikė per 39 min. 56 sek. ir beveik penkiomis minutėmis aplenkė antroje vietoje likusią Kauno „Medeinos“ klubo atstovę Gabiją Ražaitytę (44 min. 37 sek.).

Bronzos medalis atiteko perspektyviai Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos auklėtinei Gabrielei Keinaitei, kuri trasoje užtruko 44 min. ir 45 sek.

Sekmadienį vyko komandinės trijų etapų estafečių varžybos. Lietuvos čempione vyrų grupėje tapo Šiaulių „Sako“ klubo komanda, kurią sudarė Svajūnas Ambrazas, Petras Andrašiūnas ir Margus Hallik. Jie trasoje užtruko 1 val. 54 min 55 sek.

Sidabro medaliai atiteko Vilniaus „Perkūno“ klubo komandai (Viliui Stankevičiui, Lukui Petrovui ir Nerijui Šulčiui), kuri trasą įveikė per 1 val. 56 min. 07 sek. Trečią vietą iškovojo „Igtisos“ klubo atstovai Andrejus Gerasimovas, Dainoras Saunorius ir Vilius Aleliūnas (2 val. ir 43 sek.).

Moterų elito grupėje čempionėmis tapo Šiaulių „Sako“ klubo merginų komanda – Vesta Ambrazaitė, Lubova Pavlukova ir Gabrielė Keinaitė, kurios trasą įveikė per 2 val. 9 min. ir 10 sek.

Antrą vietą, trasoje užtrukusios 2 val. 25 min. ir 17 sek., iškovojo Vilniaus „Fortūnos“ klubo komanda (Rasa Ivanauskaitė, Aistė Traubienė ir Asta Januškevičienė). Bronzos medalis atiteko Alytaus „Dainavos“ klubo komandai – Auksei Gulbinaitei, Kristinai Masevičiūtei ir Sandrai Paužaitei (2 val. 29 min. ir 18 sek.).

Ateinantį savaitgalį Vievio apylinkėse stipriausi orientacininkai kovos dėl apdovanojimų Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato sprinto ir ilgoje trasose, o vasario 20 - 26 dienomis Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis rinktinė varžysis Europos čempionate Ukrainoje.