Klaipėdos ekipos žiūrovams padovanojo fantastišką trilerį Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90-ųjų metinių proga.

„Baltija“ galingai pradėjo rungtynes ir po dviejų Vito Strazdo (00:32 ir 03:31) užtikrintai pirmavo. Tai suvaidino meškos paslaugą „Baltijai“, kuri atsipalaidavo. Nors „Kirai“ rezultatą sušvelnino, Andrejus Konovalovas (19:28) įvarčiu į „rūbinę“ sugrąžino dviejų įvarčių „Baltijos persvarą - 3:1.

Antrame kėlinyje darbo ėmėsi „Kirų“ atakų vienas lyderių Ernestas Stonkus, kuris dviem įvarčiais (21:55 ir 24:34) išlygino rezultatą. Kėlinio pabaigoje „Baltija“ po Jurijaus Merkutovo įvarčio (36:27) vėl susigrąžino turėtą persvarą, kuri galėjo būti dar didesnė, kai „Kirus“ du kartus gelbėjo virpstas.

Trečiame kėlinyje Deividas Matula (43:22) išlygino rezultatą, o pasitikėjimą savo jėgomis „Kirams“ įkvėpė Sergejus Skurstenas (52:40), po kurio įvarčio ekipa pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį.

„Baltija“ žaibiškai išnaudojo kiekybinę persvarą (54:29), kai trečią įvartį rungtynėse pelnė V. Strazdas. Lemiamu rungtynių momentu galėjo tapti 58-a rungtynių minutė, kai „kiras“ E. Stonkus vienas prieš vieną pergudravo varžovų vartininką, paguldė jį ant ledo, tačiau neperkėlė ritulio į vartus.

„Baltija“ rungtynių pabaigoje pelnė pergalingą įvartį, kai po apmaudžios gynėjų klaidos pasižymėjo A. Konovalovas (58:38).
Po puikaus ledo ritulio trilerio „Baltija“ ir toliau išsaugojo „sausą“ pergalių balansą Klaipėdos derbiuose su „Kirais“.

„Kirai“ – „Baltija“ - 5:6 (1:3, 2:1, 2:2).

„Kirai“: E. Stonkus ir D. Matula po 2, S. Skurstenas 1 įvartis.

„Baltija“: V. Strazdas 3, A. Konovalovas 2, J. Merkutovas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“8701060:3522
2.Šiaulių „Ledo linija“8420239:3316
3.Kaliningrado „Delovaja rus 2“6420236:2512
4.Kretingos „Grifai“7101518:414
5.Klaipėdos „Kirai“9100842:613

„Hockey punks“ išvyka: pergalė ir pralaimėjimas

I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Hockey punks“ ekipa viešėjo Rokiškio rajone, kur sužaidė dvejas rungtynes su Rokiškio ir Juodupės ekipomis ir iškovojo vieną pergalę.

Pirmoje dvikovoje Juodupėje, vietos ledo ritulio entuziastų įrengtoje atviroje ledo aikštelėje vyko atkakli kova. Pirmame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir daugiau galvojo apie vartų saugumą. Ir antroje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo užfiksuota.

Paskutiniame kėlinyje, kai dvikova krypo link pratęsimo, Domantas Varnys (56:10) sugebėjo pelnyti vienintelį dvikovos įvartį ir išplėšti pergalę Vilniaus komandai.

Antrose rungtynėse su Rokiškio „Rokiškio“ ekipa aikštelės šeimininkai rokiškėnai ilgai ieškojo pergalės rakto. „Hockey punks“ pirmo kėlinio viduryje (11:09) po Tomo Jacevičiaus įvarčio pirmavo 2:1, tačiau iki kėlinio pabaigos likus vos šešioms sekundėms (19:54) „Rokiškio“ puolėjas Igoris Afanasjevas išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje vilniečiai dar kvėpavo varžovams į nugarą – 3:4, tačiau gausesnės šeimininkų pajėgos dvikovos pabaigoje palaužė varžovų pasipriešinimą.

„Rokiškio“ komanda po pergalės pakilo į pirmą konferencijos vietą. Beje, „Rokiškio“ ekipa rungtynes su Vilniaus ekipa jau žaidė ant dirbtinio ledo, mat pradėjo funkcionuoti atviros ledo ritulio aikštelės šaldymo įranga. Rokiškėnams tai didelis pranašumas, mat daugumą antro rato rungtynių komanda žais namuose.

„Juodupė“ - „Hockey punks“ - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

„Hockey punks“: D. Varnys 1 įvartis.

„Rokiškis“ - „Hockey punks“ 9:3 (2:2, 4:1, 3:0).

„Rokiškis“: D. Janušonis 4, M. Baleišis 2, A. Rukšėnas, T. Paurys ir T. Jasinevičius po 1 įvartį.

„Hockey punks“: M.Daukševičius 2, T.Jacevičius 1 įvartis.

„Lokių-Poseidono“ buldozeris ir toliau traiško varžovus

I-o diviziono Rytų konferencijoje Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ ilgai snaudė žiemos miegu, kol pabudę sudorojo varžovus iš Vilniaus „Ober-Haus“ komandos net 12:4 (3:2, 4:2, 5:0).

Vilniaus komanda ilgai „budino“ lokius iš žiemos miego. Po dviejų Artiomo Sidorovo (02:30) ir Ivano Reiso (03:11) įvarčių „Ober-Haus“ pirmavo, tačiau jau kėlinio antroje pusėje Michailas Četvertakas (14:29) išvedė Elektrėnų komandą į priekį 3:2.

Antrame kėlinyje „Ober-Haus“ komandai sumaištis ant ledo, kai aikštelėje vilniečių buvo vienu žaidėju daugiau ir už tai jie užsidirbo dvi baudos minutes, išėjo į naudą. Vilniaus ekipa išlygino rezultatą (23:36) po Karolio Ašmonto įvarčio kiekybinėje mažumoje.
Po tokių vilniečių akibrokštų Elektrėnų lokių „oloje“, pastarieji pabudo. Ir trenkė varžovams visa jėga atgal. Nors „Ober-Haus“ dar buvo sušvelninusi skirtumą iki minimumo 5:4, kai pasižymėjo Rolandas Bukauskas (32:57), tačiau vėliau Elektrėnų klubas varžovus ėmė triuškinti.

„Lokiai-Poseidonas“ paskutiniame kėlinyje įmušė net 5 įvarčius be atsako ir baigė dvikovą rezultatu 12:4, kuris neatspindi rungtynių eigos.

Po šios dvikovos Elektrėnų ekipa susigrąžino pirmąją konferencijos vietą, aplenkusi Rokiškio ekipą.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Ober-Haus“ - 12:4 (3:2, 4:2, 5:0).

„Lokiai-Poseidonas“: V. Škadauskas 4, V. Fiščevas 2, I. Krumkačius, M. Četvertakas, V. Janušauskas, N. Aubinas, D. Škadauskas ir G. Ramanauskas po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: A. Sidorovas, I. Reisas, K. Ašmontas ir R. Bukauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):