Po šios pergalės kaunietės visiškai priartėjo prie lyderių garliaviškių ir jas dabar skiria vos vienas taškas.

Įpusėjus pirmam kėliniui, susitikimo Garliavos ekipa pirmavo net 11:6. „ACME-Žalgiris“ rankininkės klydo ganėtinai dažnai ir paprastose situacijose. Joms nesisekė sustyguoti greitų atakų, o ir poziciniame žaidime ne ką geriau nuveikdavo.

Jei ir pavykdavo kaunietėms užbaigti ataką metimu į priešininkių vartus, tai kamuolį atmušdavo vartininkė ar jis įstrigdavo gynėjų rankų miške ar ji baigdavosi kokia kita klaida. Tačiau kai kaunietėms pasisekė kiek apsiraminti ir surengti kelias tikslias atakas rezultatas ėmė sparčiai švelnėti, o paskutinėse kėlinio sekundėse po taiklaus Gabijos Vidūnaitės smūgio jis tapo lygus.

Antra rungtynių pusė prasidėjo kauniečių keliomis taikliomis atakomis ir jos greitai išsiveržė į priekį rezultatu 21:18. Šiuo metu garliaviškės atrodė jau visą energiją išeikvojusios pirmoje susitikimo pusėje ir dabar abejingai sekė įvykius aikštelėje.

Jų laimei, kad tai truko tik penketą minučių ir jos išsivadavusios iš šios apatiškos būsenos smogė varžovių vartams keturiomis be atsako tiksliomis atakomis. Dar po penkių minučių šeimininkių persvara šoktelėjo jau iki trijų įvarčių.

Atrodė dabar čempionato lyderių nesustabdyti. Deja, palaipsniui tas entuziazmas ėmė blėsti, o ypač po netaiklaus metimo nuo septynių metrų žymos. Per likusias rungtynių septynias minutes dvikovos šeimininkės pelnė tik du įvarčius, o žalgirietės atliko penkias rezultatyvias atakas ir išplėšė labai sunkią, bet svarbią pergalę.

Rezultatas

HC „Garliava-SM“ - „ACME-Žalgiris“ - 31:32 (17:17).

HC „Garliava-SM“: Daiva Būtėnaitė 13 (1 iš 7 metrų baudinio), Diana Šatkauskaitė 7, Indrė Mockevičiūtė 5 (1), Jurgita Daugėlaitė ir Gintarė Onusaitytė (1) po 3 įvarčius;

„ACME-Žalgiris“: Lina Abramauskaitė, Justina Darulytė ir Gabija Vidūnaitė (2) po 8, Audinga Kniubaitė 3, Justina Balzarevičiūtė ir Dovilė Ilčiukaitė (1) po 2, Gintarė Lydekaitė 1 įvartis.