Svečiai iš Rusijos greitai palaužė varžovų gynybą ir pademonstravo, jog lygių skirtumas didžiulis. Jau per pirmąsias keturias minutes pelnė net tris įvarčius (Ilja Lašinas - 02:47, Romanas Sysojevas - 03:06 ir Pavelas Fominychas - 03:53).

Nuo šio momento komandos pradėjo žaisti labiau atsipalaidavusios ir gausiai savų žiūrovų palaikomi Rokiškio komandos žaidėjai ėmė drąsiau jaustis aikštelėje. Tiesa, Rusijos komandos pranašumas buvo akivaizdus – rusai net ir trise prieš penkis sugebėjo suorganizuoti pabėgimą link varžovų vartų vienas prieš vieną tik nepergudravo vartininko.

„Rokiškis“ atsakė tuo pačiu, kai Dominykas Deksnys pabėgo nuo varžovų, gražiu judesiu pergudravo paskutinį gynėją ir pelnė įvartį (10:27).

„Delovaja Rus“ atsakė dviem įvarčiais per 8 sekundes, kai pasižymėjo Artiomas Nekerovas (13:31) ir Marselis Baikejevas (13:39).

„Rokiškis“ dar pirmajame kėlinyje sušvelnino skirtumą iki 2:5 po Kasparo Falko smūgio (17:43).

Antrajame kėlinyje kiekybinę persvarą išnaudojo Dmitrijus Babičius (27:18), tačiau rokiškėnai nepasidavė. Simas Sakaitis (28:33) sušvelnino skirtumą iki 3:6, tačiau tęsėsi įvarčių lenktynės. Septintąjį įvartį pelnė A.Nekerovas (30:04).

Trečiajame kėlinyje „Rokiškis“ sušvelnino skirtumą iki 4:7 po Mariaus Citavičiaus išnaudotos kiekybinės persvaros (44:02), tačiau rusai pyktelėjo ir pelnė keturis įvarčius iš eilės – 11:4.

„Tikėjomės pergalės ir ją iškovojome. Po nesunkios rungtynių pradžios per anksti atsipalaidavome, tačiau vėliau pavyko susiimti ir iškovoti pelnytą pergalę“,- po rungtynių sakė „Delovaja Rus“ žaidžiantis treneris Pavelas Fominychas.

Varžovai buvo stipresni. Stengėmės, tačiau nepavyko. Žinoma, Rokiškiui ir antra vieta – didžiulis laimėjimas“,- po rungtynių sakė „Rokiškio“ treneris Audrius Deksnys.

Geriausiu žaidėju Rusijos komandoje pripažintas Dmitrijus Babičius, „Rokiškio“ – Simas Sakaitis.

„Delovaja Rus“ – „Rokiškis“ 11:4 (5:2, 2:1, 4:1)

„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, P.Fominychas 2, I.Lašinas, R.Sysojevas, M.Baikejevas, D.Babičius, J.Serioginas, D.Abramovas po 1 įvartį.

„Rokiškis“: D.Deksnys, K.Falkas, S.Sakaitis, M.Citavičius po 1 įvartį.

“Baltų ainiių“ ir „Ledo linijos“ komandų akistata (R.Mikalkevičiūtės nuotr. )

Bronza – Šiaulių „Ledo linijai“

Nacionalinės ledo ritulio lygos didžiojo finalo ketverte rungtynėse dėl trečiosios vietos Elektrėnų ledo rūmuose sekmadienį Šiaulių „Ledo linija“ atsitiesė po pralaimėjimo 0:7 pusfinalyje Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda. Šiauliečiai kovoje dėl bronzos medalių 10:1 (1:0, 8:1, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius“.

Šiaulių klubas žiūrovų ilgai nekankino. Jau antrąją minutę po varžovų klaidos prie savųjų vartų Ernoldas Baltaragis sulaukęs perdavimo iš už vartų pasiuntė ritulį į varžovų vartus (01:22). Ir vėliau „Ledo linija“ spaudė kauniečius, o antrasis įvartis krito kai po gražios kombinacijos daugumoje pasižymėjo Vladimiras Parchomenka (19:21).

Antrajame kėlinyje „Ledo linija“ pradėjo triuškinti varžovus. Šiauliečiai padidino persvarą iki trijų įvarčių po Artūro Blažinsko smūgio (24:24), o netrukus dar vieną įvartį pridėjo šiaulietis Ernoldas Baltaragis (25:36). Penktąjį įvartį pasiekė Einaras Trankalis (27:36). Po šio įvarčio žaidimas tapo atviras ir abi komandos nuolat grasino varžovų vartams.

Toks žaidimas davė vaisių kauniečiams, kurie po gražios kombinacijos sušvelnino skirtumą iki 1:5 (Dovydas Žiūkas, 28:55). Tačiau net ir po vartininko keitimo įvarčiai ir toliau krito į kauniečių vartus. Dukart pasižymėjo Elvijus Trankalis (32:08, 36:57), kėlinio pabaigoje dar po vieną įvartį pridėjo E.Baltaragis (38:30) ir A.Blažinskas (39:23).

Trečiajame kėlinyje šiauliečiai tęsė žygį apdovanojimų link ir jau dešimtajį komandos įvartį išnaudojęs kiekybinę persvarą pelnė V.Parchomenka (49:50).

„Baltų ainiai“ – „Ledo linija“ 1:10 (0:1, 1:8, 0:1)

„Baltų ainiai“: Dovydas Žiūkas 1 įvartis.

„Ledo linija“: E.Baltaragis 3, A.Blažinskas, E.Trankalis, V.Parchomenka po 2, E.Trankalis po 1 įvartį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)