Šiauliečiai lemiamą persvarą įgijo antrame kėlinyje, kai net tris įvarčius pelnęs Vladimiras Parchomenka leido komandai įgyti trijų įvarčių persvarą, kuri tapo lemiama.

Finalo ketverto pusfinalyje „Ledo linijos“ varžovai bus Kauno „Bizonų“ ir Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ dvikovos nugalėtojai, o šios ketvirtfinalio rungtynės įvyks ateinantį sekmadienį Kaune.

Kitose ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdoje pirma Vakarų konferencijos ekipa vietos „Baltija“ nepaliko jokių šansų trečiai Rytų konferencijos komandai VilniausOber-Haus“, kurią nugalėjo 11:4 (6:1, 3:3, 2:0).

„Baltija“ visus uždavinius išsprendė jau pirmame kėlinyje, kai per aštuonias minutes pelnė net 4 įvarčius. Vėliau vilniečiai žaidimą bandė perlaužti, tačiau saugią persvarą susikrovę aikštelės šeimininkai jautėsi ramūs.

„Baltija“ finalo ketverto pusfinalyje susitiks su pirma Rytų konferencijos komanda Elektrėnų „Lokiais-Poseidonu“, kuris atkakliausioje ketvirtfinalio dvikovoje 7:6 (3:3, 1:2, 3:1) palaužė ketvirtos Rytų konferencijos ekipos, kovingosios Juodupės „Juodupės“ ekipos pasipriešinimą.

„Juodupė“ dvikovoje du kartus pirmavo, o varžovai du kartus rezultatą lygino. Vėliau jau „Juodupei“ teko du kartus lyginti rezultatą ir vėl pavyko išsiveržti į priekį. Lemiamame kėlinyje Elektrėnų klubas sugebėjo įgyti minimalią persvarą ir laimėti rungtynes.

NLRL I-o diviziono finalo ketvertas įvyks balandžio 27-28 dienomis Kauno „Akropolyje“.