Įvarčius „Lokiams–Poseidonui“ pelnė Vladimiras Fiščevas (03:43, 53:46), Valdas Škadauskas (06:31, 36:35, 44:33, 59:04), Karolis Janušauskas (10:03, 42:54), Nickas Aubinas (17:29, 56:21).

Ledo linijai“ įvarčius pelnė Einaras Trankalis (01:56, 26:35), Elvijus Trankalis (13:17), Vladimiras Parchomenka (35:11), Ernoldas Baltaragis (47:34), Garijus Makarovas (49:35).

„Lokiai–Poseidonas“ nuo pirmų rungtynių minučių metėsi į ataką ir du kartus nuginklavo varžovų vartininką.

„Ledo linija“ turėjo savų argumentų ir antro kėlinio viduryje išlygino rezultatą. Tačiau į pertrauką po antro kėlinio elektrėniškiai iškeliavo pirmaudami 5:4.

„Akropolio“ taurės likimas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. „Ledo linija“ dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo 6:7, tačiau „Lokiai-Poseidonas“ ir vėl pabėgo dviejų įvarčių atstumu po V. Fiščevo lazdos kyštelėjimo.

Šis įvartis tapo lemiamu ir „Ledo linija“ neatsigavo. Dar du įvarčius pelnę elektrėniškiai iškovojo pergalę ir po rungtynių džiaugėsi gražuole „Akropolio“ taure bei 2500 litų piniginių prizu.

Geriausiu „Lokių–Poseidono“ komandoje pripažintas Vladimiras Fiščevas, „Ledo linijoje“ – Einaras Trankalis.

E. Trankalis tapo geriausiu finalo ketverto puolėju. Geriausio gynėjo prizas skirtas Viktorui Vaičiulioniui („Baltija“). Geriausiu vartininku tapo Aleksandras Belikovas („Ledo linija“), naudingiausiu finalo ketverto žaidėju – Valdas Škadauskas („Lokiai–Poseidonas“).

Mažajame finale dėl trečios vietos trimis įvarčiais pirmavę aikštelės šeimininkai Kauno „Bizonai“ 4:8 (3:0, 0:2, 1:6) turėjo pripažinti Klaipėdos „Baltijos“ pranašumą. Klaipėdiečiai iškovojo bronzos apdovanojimus.

Įvarčius „Bizonams“ pelnė Vygintas Sajus (04:38, 13:51, 44:56), Vytautas Petraitis (18:57).

„Baltijos“ ekipoje pasižymėjo Konstantinas Nazarovas (32:49, 42:56), Andrejus Konovalovas (35:04, 40:50), Viktoras Vaičiulionis (49:57, 51:13), Aidas Krasauskas (52:08), Jurijus Merkutovas (52:51).