Rokiškyje Vilniaus klubas iškovojo pergalę tik tvirto charakterio dėka.

„Ober-Haus“ po jaunųjų Edvardo Valicko (06:31) ir Roko Bazio (09:11) įvarčių pabėgo į priekį, tačiau aikštelės šeimininkai dar kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 3:3, kai pasižymėjo Kasparas Falkas (17:45).

Antrame kėlinyje jau šeimininkai susitelkė ir dūrė pora skaudžių smūgių varžovams (Darius Janušonis, 25:44 ir Žygimantas Grunevas, 30:11), tačiau vilniečių tai neišgąsdino. Edvardo tėtis Remigijus Valickas ir jaunasis R. Bazys sugrąžino pusiausvyrą antro kėlinio pabaigoje ir komandos santykius aiškintis pradėjo iš naujo.

Lemiamu tapo geriausias rungtynes sužaidusio E. Valicko įvartis trečio kėlinio viduryje (50:33).

Rokiškis“ dar turėjo galimybę lyginti rezultatą daugumoje, rungtynių pabaigoje paprašė pertraukėlės, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

„Rokiškis“ - „Ober-Haus“ 5:6 (3:3, 2:2, 0:1).

„Rokiškis“: Ž. Grunevas 2, T. Jasinevičius, K. Falkas, D.J anušonis po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: R. Bazys 3, E. Valickas 2, R. Valickas 1 įvartis.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Vilniaus „Hockey Punks“8500330:3215
2.Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“7500242:2515
3.Vilniaus „Ober-Haus“10400639:4512
4.Rokiškio „Rokiškis“5300229:179
5.Juodupės „Juodupė“8200630:516

Netikėtas Elektrėnų „Energijos“ pralaimėjimas namuose

Baltarusijos aukščiausios lygos reguliaraus sezono rungtynes Elektrėnų „Energijos“ kluba pralaimėjo vienuoliktoje vietoje žengiantiems Raubičių „Raubiči97” ledo ritulininkams 1:2 (1:0, 0:2, 0:0). Vienintelį įvartį šeimininkams pelnė Deividas Kazlauskas (5:34 min.), o svečių gretose pasižymėjo Kirilas Kucyrius (21:55) ir Aleksandras Pilija (30:09).
Lietuvių vartus visą susitikimą saugojo Donatas Žukovas.

Pažymėtina tai, kad baltarusių komandą sudaro 1997 metais gimę ledo ritulininkai, o „Energijos“ žaidėjų amžiaus vidurkis - 24-eri metai.

„Tai buvo ne mūsų vakaras, o rytoj (antradienį - DELFI), esu tikras, laimėsime“, - apie pralaimėjimą komandos treneris Sergejus Krumkačius.

Atsakomos ekipų rungtynės antradienį, sausio 28 d., Elektrėnų ledo rūmuose vyks nuo 19.00 val.