„Ober-Haus“ po sudėtingos rungtynių pabaigos 5:2 (3:0, 0:1, 2:1) patiesė varžovus.

Pramogų rūmuose vykusiose rungtynėse „Ober-Haus“ jau pirmame kėlinyje spurtavo po Andriaus Jadkausko (02:20), Jevgenijaus Kirilovo (04:34) ir Artiomo Sidorovo (15:07) įvarčių.

„Hockey Punks“ rankų nenuleido ir ėmė ieškoti spragų varžovų gynyboje. Ir surado silpną vietą – pražangas. Iš pradžių Modestas Kieras (29:30), o trečiame kėlinyje Rokas Bacevičius (41:36) pasinaudojo kiekybine persvara ir sušvelnino skirtumą iki minimumo.

Likus penkioms minutėms iki trečio kėlinio pabaigos, „pankai“ dar kartą įgijo kiekybinę persvarą, tačiau jos neišnaudojo ir lemiamam šturmui pritrūko jėgų. Negana to, Nikolajus Sidorovas nubaudė varžovus už neatidumą, Darius Verbickas paskutinę rungtynių sekundę pelnė dar vieną įvartį į tuščius vartus (59:59) ir „Ober-Haus“ šventė pergalę 5:2.

„Ober-Haus“ – „Hockey Punks“ - 4:2 (3:0, 0:1, 1:1).

„Ober-Haus“: A. Sidorovas, A. Jadkauskas, J. Kirilovas, N. Sidorovas ir D. Verbickas po 1 įvartį.

„Hockey Punks“: M. Kieras ir R. Bacevičius po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“4300125:129
2.Vilniaus „Ober-Haus“4200215:176
3.Rokiškio „Rokiškis210018:63
4.Juodupės „Juodupė“310029:193
5.Vilniaus „Hockey Punks“310028:113

Ne ką mažiau intrigos sukūrė dvi Kauno komandos, kurios trečiadienį vakare Kauno ledo arenoje kovėsi iki pat finalo švilpuko, o „Baltų ainiai“ 6:5 (2:1, 1:1, 3:3) įveikė „Sparnus-Stakles“.

„Baltų ainiai“ persvarą įgijo pirmame kėlinyje, kuomet įvarčius pelnė Avrianas Borkas (09:46) ir Dovydas Žiūkas (10:55) ir atsakė į Remigijaus Guogos taiklų smūgį (07:03). Kaip vėliau paaiškėjo, šį persvara tapo lemiama.

Antrame kėlinyje Julius Miklaševičius padidino persvarą iki 3:1 (26:53), tačiau R. Guoga pelnė dar vieną įvartį ir sušvelnino skirtumą iki 2:3 (27:39).

„Baltų ainiai“ dar kartą padidino pervarą iki dviejų įvarčių po D. Žiūko smūgio (43:26), „Sparnai-Staklės“ rado jėgų rezultatą išlyginti – pasižymėjo Tomas Fediakinas (44:21), Vaidas Gervė (44:52).

„Baltų ainiai“ pakilo į lemiamą šturmą ir J. Miklaševičius (47:24) ir Lukas Žukauskas (53:16) padidino skirtumą iki 6:4, kuo „Sparnai-Staklės“ atsakė R. Guogos įvarčiu (59:05).

„Baltų ainiai“ – „Sparnai-Staklės“ - 6:5 (2:1, 1:1, 3:3).

„Baltų ainiai“: J. Miklaševičius ir D. Žiūkas po 2, A .Borkas ir L. Žukauskas po 1 įvartį.

„Sparnai-Staklės“: R. Guoga 3, T .Fediakinas ir V. Gervė po 1 įvartį.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):