Pirmame kėlinyje VNA pirmi pasiekė įvartį, kai pasižymėjo Dominykas Deksnys (06:55). LRK ekipa ir toliau pavojingai atakavo, tačiau įvarčio pasiekti nepajėgė.

VNA ekipa savo šansus išnaudojo ir antrame kėlinyje po Roko Bazio (25:54) ir Edvino Stankevičiaus (30:36) įvarčių susikrovė jau trijų įvarčių pranašumą.

Tašką rungtynėse padėjo Danielius Nomanovas (49:23), kai išnaudojo kiekybinę persvarą ir įtvirtino galutinį rezultatą.

VNA – LRK - 4:0 (1:0, 2:0, 1:0).

VNA: D. Deksnys, R. Bazys, E. Stankevičius ir D. Nomanovas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):