Aikštelės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir jau 10 minutę pirmavo 3:0. Svečiai sugrąžino intrigą po Nicko Aubino ir Artūro Visocko įvarčių ir sumažino skirtumą iki minimumo.

Antrojo kėlinio pradžioje Žygimantas Grunevas padidino skirtumą iki 4:2, o netrukus elektrėniškis N. Aubinas neišnaudojo baudos smūgio. Tuo pasinaudojo šeimininkai per šiek daugiau nei 5 minutes pelnę 3 įvarčius ir pabėgę 7:2. Tašką kėlinyje iki jo pabaigos likus 10 sek. padėjo Dominykas Deksnys, po kurio įvarčio „Rokiškis“ turėjo jau 6 įvarčių persvarą.

Trečiajame kėlinyje situacija ant ledo nepasikeitė. Komandos apsikeitė įvarčiais, tačiau skirtumą nepakito ir „Rokiškis“ iškovojo svarbią pergalę, po kurios ir toliau yra aktyvus pretendentas į finalinį ketvertą.

„Rokiškis“ – „Lokiai – Poseidonas“ 10:4 (3:2, 5:0, 2:2)

„Rokiškis“: M. Baleišis, Ž. Grunevas, M. Citavičius - po 2, T. Urbonas, D. Deksnys, K. Falkas, T. Jasinevičius - po 1 įvartį;

„Lokiai – Poseidonas“: A. Visockas 2, N. Aubinas, M. Lomakinas - po 1 įvartį.

Dar vienose sekmadienio rungtynėse Vilniuje dvyliktą pergalę iš eilės iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) klubas, kuris be didesnio pasipriešinimo 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ klubą.

Rusijos komanda itin galingai antrose rungtynėse iš eilės sužaidė antrąjį kėlinį, po kurio klausimų dėl nugalėtojo neliko.

Svečiai iš Kaliningrado srities po šio savaitgalio pirmieji užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, o iš reguliariojo sezono pirmosios vietos juos gali išstumti tik stebuklas.

„Hockey Punks“ – „Delovaja Rus“ 0:8 (0:2, 0:4, 0:2)

„Delovaja Rus“: K. Isajevas 2, I. Lašinas, P. Fominychas, K. Groševas, A. Zubenka, J. Aleksejevas - po 1 įvartį;

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):