Rezultatyvioje dvikovoje „Ledo linija“ netikėtai gerai pradėjo dvikovą, kai išnaudojo beveik visas susikurtas progas ir pabėgo nuo varžovų 4:0.

„Baltijai“ tai netapo stichine nelaime. Klaipėdiečiai ramiai suorganizavo porą įvarčių, tačiau vėl leido atitrūkti varžovams iki 2:6.

Ir dar kartą išdygusi keturių įvarčių siena netapo kliūtimi „Baltijai“. Klaipėdos komanda ir toliau žaidė agresyviai ir sumažino atsilikimą iki 5:6.

„Ledo linija“, vienintelė komanda šiame sezone jau žinanti kaip įveikti „Baltiją“, tęsė savo antpuolius, po kurių rezultatas padidėjo iki 9:6.

Iki dvikovos pabaigos likus mažiau nei 7 minutėms klaipėdietis Jurijus Merkutovas pelnė trečią savo įvartį rungtynėse, o iki dvikovos pabaigos likus 18 sekundžių Viktoras Vaičiulionis sumažino skirtumą iki minimumo 8:9. „Baltija“ paprašė minutės pertraukėlės, likusį laiką žaidė šešiais aikštės žaidėjais, tačiau išlyginamo įvarčio nepasiekė.

„Ledo linija“ antrą kartą sezone nugalėjo „Baltiją“, kuri ir toliau lieka neginčijama Vakarų konferencijos lydere.

„Baltija“ – „Ledo linija“ - 8:9 (0:4, 5:2, 3:3).

„Baltija“: J. Merkutovas 3, K. Nazarovas 2, A. Novikas, V. Strazdas ir V. Vaičiulionis po 1 įvartį.

„Ledo linija“: D. Panovsas 5, S. Krumkačius 2, G. Makarovas ir V. Parchomenka po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“121001197:5631
2.Šiaulių „Ledo linija“12720371:5525
3.Kaliningrado „Delovaja Rus 2“10500555:5115
4.Kretingos „Grifai“12301844:7810
5.Klaipėdos „Kirai“122001051:786

I-o diviziono Centro konferencijoje Kauno „Bizonai“ nepasigailėjo savo antrosios komandos ir sutriuškino „Bizonus-2“ rezultatu 18:3 (7:0, 3:2, 8:1). Šioje dvikovoje absoliutūs I-o diviziono lyderiai „Bizonai“ gerino asmeninę statistiką.

Kauno klubas ir toliau lieka vienintele komanda lygoje, dar nepraradusią nė taško. „Bizonai“ artėja prie pirmos atkrintamų varžybų vietos, mat aštuonios atkrintamose dalyvausiančios trijų konferencijų ekipos bus atrinktos pagal surinktų taškų vieneriose rungtynėse vidurkį.

„Bizonai“ – „Bizonai-2“ - 18:3 (7:0, 3:2, 8:1).

„Bizonai“: B. Jakšys 4, L. Paražinskas 3, V. Sajus, M.S tarkovas, E. Vasiliauskas ir J. Misikonis po 2, M. Stančiauskas, S. Kiršys ir V. Petraitis po 1 įvartį.

„Bizonai-2“: A. Patapavičius, D. Kotvickis ir V. Ežerskis po 1 įvartį.

Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):