Pirmame kėlinyje dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą išnaudojo Ilja Četvertakas (16:22 min.).

Skirtumą iki triuškinamo VNA padidino po D. Nomanovo ir Kosto Kirilovo įvarčių, tačiau LRK nepasidavė.

Trečiame kėlinyje 54 minutę Lukas Burneika sušvelnino skirtumą iki 1:3 (53:47 min., Marius Černiauskas, Raimundas Štrimaitis). Daugiau kėdainiečiai varžovams nieko priešpastatyti negalėjo.

VNA iškovojo pirmą pergalę sezone ir pakilo į antrą aukščiausiojo diviziono vietą.

LRK – VNA 1:3 (0:1, 0:2, 1:1).

LRK: L. Burneika 1 įvartis.

VNA: I. Četvertakas, D. Nomanovas ir K. Kirilovas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „Energija“5550031:1215
2.Vilniaus VNA4101210:184
3.Kėdainių LRK301026:122
4.Kaliningrado „Delovaja rus“200029:140

I-o diviziono Rytų konferencijoje antrą pergalę penktose rungtynėse iškovojo Vilniaus „Vilkai“, kurie po atkaklios kovos rezultatu 4:3 (2:0, 1:0, 1:3) nugalėjo dukart konferencijos čempionus Vilniaus „Ober-Haus“ komandą.

Įtemptoje dvikovoje nuo pat pradžių geriau sekėsi „Vilkams“, kurie jau pirmo kėlinio pradžioje pasiuntė varžovus į nokdauną, kai Anatolijus Jermakovas (00:43 min., Dmitrijus Bulgakovas) ir Gintas Tamašauskas (01:04 min., Jurijus Hardikovas) per pirmą minutę pribloškė „Ober-Haus“ dviem įvarčiais.

Panašiai prasidėjo ir antras kėlinys ir Vytautas Staugaitis (20:54 min., Bogdanas Četvertakas) padidino rezultatą iki 3:0. Tačiau aikštelėje ir toliau vyravo lygi kova ir „Ober-Haus“ nesudėjo ginklų.
Intrigą ant ledo bandė grąžinti Andrejus Silinas, trečio kėlinio pradžioje sumažinęs rezultatą iki 1:3 (44:28 min., Ivanas Reisas, Jevgenijus Kirilovas).

Kėlinio viduryje už muštynes rungtynių nuobaudą gavo „Ober-Haus“ puolėjas Robertas Fedorovičius, o komandos apsikeitė įvarčiais – 4:2. Iki dvikovos pabaigos likus 02:12 min. Rolandas Bukauskas sušvelnino „Ober-Haus“ atsilikimą iki 3:4 ir padidino įtampą aikštelėje iki maksimumo.

Jos neišlaikė „Ober-Haus“ žaidėjas Karolis Ašmontas užsidirbęs 2 minučių nuobaudą už muštynes ir 10 minučių baudą už keiksmažodžius teisėjų atžvilgiu gavęs „vilkas“ B. Četvertakas.

Tai nepadėjo nė vienai komandai įmušti dar vieną įvartį ir sunkią pergalę iškovojo „Vilkai“.

„Ober-Haus“ – „Vilkai“ 3:4 (0:2, 0:1, 3:1).

„Ober-Haus“: R. Bukauskas 2, A. Silinas 1 įvartis.

„Vilkai“: A. Jermakovas, G. Tamašauskas, V. Staugaitis ir V. Paražinskas po 1 įvartį.