„Energijos“ ledo ritulininkai vos prieš keletą dienų grįžo iš Vengrijos, kur olimpinėje atrankoje kovėsi po Lietuvos vėliava. Tuo pirmajame kėlinyje pasinaudojo VNA ekipa, kai Danielis Nomanovas išvedė komandą į priekį (14:10, Ija Četvertakas).

Antrajame kėlinyje „Energija“ su varžovais nusprendė nebejuokauti.
Iš pradžių rezultatą išlygino Andrius Židkovas (26:18, Tomas Vyšniauskas), po keturių minučių Dalius Vaiciukevičius (30:34) išvedė savo ekipą į priekį. O jau po 13 sekundžių Aurelijus Kriščiūnas muša dar vieną įvartį – 3:1 (30:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelėje vyko įnirtinga kova, tačiau komandos pasižymėjo tik baudomis.

Lemiamu epizodu tapo Algimanto Visocko įvartis, kai „Energija“ rungtyniavo aikštelėje turėdama vienu ledo ritulininku mažiau (55:35, Arūnas Aleinikovas, Petras Nausėda).

Po šio įvarčio VNA jaunimas nuleido galvas, o „Energija“ vos po 20 sekundžių pridėjo dar vieną įvartį žaisdama mažumoje. Pasižymėjo Karolis Kubilius (55:56, D. Vaiciukevičius).

„Energija“ ir toliau lieka vienintele komanda aukščiausiame divizione, kuri rungtyniauja be pralaimėjimų.

VNA – „Energija“ 1:5 (1:0, 0:3, 0:2).

VNA: D. Nomanovas 1 įvartis.

„Energija“: A. Židkovas, D. Vaiciukevičius, A. Kriščiūnas, A. Visockas, K. Kubilius po 1 įvartį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)