Elektrėnų klubas nuo pat rungtynių pradžios metėsi link varžovų vartų ir nesužaidus nė keturių minučių jau pirmavo 2:0.

Vėliau ekipa mažino apsukas, tačiau vilniečiams pasižymėti neleido.
I-ame divizione „Lokiai-Poseidonas“ žengė rekordiniu grafiku ir yra vienintelis klubas, iškovojęs jau 8 pergales iš eilės per pagrindinį rungtynių laiką.

„Lokiai-Poseidonas“ - „Vilkai“ - 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).

„Lokiai-Poseidonas“: K. Janušauskas 3, M. Četvertakas, N. Aubinas ir L. Verbickas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Šiaulių „Ledo linija“ nesunkiai įveikė „Kirus“

I-o diviziono Vakarų konferencijoje Šiaulių „Ledo linija“ nepaliko jokių šansų svečiams iš Klaipėdos „Kirų“ klubo ir nugalėjo varžovus „sausu“ rezultatu 7:0 (2:0, 0:0. 5:0). Rezultatas neatspindi rungtynių eigos, kuriose iki pat trečiojo kėlinio vyko lygi kova.

Pirmame kėlinyje du įvarčius pelnę šiauliečiai leido varžovams išlyginti žaidimą ir iki pat trečio kėlinio pradžios vyko lygi kova. Trečio kėlinio pradžioje „Kirai“ neišnaudojo idealios progos įvarčiui pasiekti, ir praleido patys.

Iš pradžių Einaras Trankalis (40:56), o paskui Garijus Makarovas (41:33) pelnė du greitus įvarčius ir „Kirai“ palūžo. „Ledo linija“ pelnė dar tris įvarčius, paskutinijį – likus vos 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

„Ledo linija“ - „Kirai“ - 7:0 (2:0, 0:0, 5:0).

„Ledo linija“: E. Trankalis 3, A. Blažinskas, D. Panovsas, G. Makarovas ir M. Šlepetis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“9801071:3825
2.Šiaulių „Ledo linija“9520246:3319
3.Kaliningrado „Delovaja Rus 2“6420236:2512
4.Kretingos „Grifai“8101621:524
5.Klaipėdos „Kirai“10100942:683

Centre – atkakli giminingų klubų kova

I-o diviziono Centro konferencijoje Kauno „Bizonų“ klubo dviejų komandų susitikime Kauno „Bizonai-2“ buvo šalia staigmenos ir vos neįveikė Kauno „Bizonų-1“ ekipos. Rungtynėse baigėsi 6:5 (0:2, 3:1, 3:2).

„Bizonai-2“ kiek netikėtai pirmavo 2:0 po Tado Ežerskio (19:11) ir Vyto Sakalausko (19:20) įvarčių, kai pirmo kėlinio pabaigoje buvo pelnyti du žaibiški įvarčiai. Pirma komanda padarė išvadas, antrame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau „Bizonai-2“ jau buvo pajutę žaidimo skonį ir išlygino rezultatą 3:3 ir dar neišnaudojo baudinio.

Paskutiniame kėlinyje „Bizonai-1“ pabėgo dviem įvarčiais, tačiau rungtynių pabaigoje Tadas Ežerskis (54:52) sušvelnino rezultatą iki minimumo 6:5. Rungtynių pabaigoje „Bizonai-2“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau rungtynių į pratęsimą perkelti nepavyko.

„Bizonai-1“ – „Bizonai-2“ - 6:5 (0:2, 3:1, 3:2).

„Bizonai-1“: V. Sajus 2, A. Stančiauskas, M. Stančiauskas, L. Paražinskas ir A. Filinas po 1 įvartį.

„Bizonai-2“: T. Ežerskis 2, V. Sakalauskas, V. Ežerskis ir A. Patapavičius po 1 įvartį.

Marijampolės „Sūduva“ 9:2 (4:2, 2:0, 3:0) nugalėjo Kauno „Crazy puck“ ekipą ir atitrūko nuo trečiojje vietoje žengiančių Kauno „Bizonų-2“.

„Sūduva“ – „Crazy puck“ - 9:2 (4:2, 2:0, 3:0).

„Sūduva“: Ž. Šerelis, R. Bigenis ir V. Pivoras po 2, S. Nekrošius, Z. Gvozdinskas ir R. Lekeckas po 1 įvartį.

„Crazy puck“: V. Gervė ir A. Jankūnas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):