Pirmame kėlinyje kiek netikėtai jau 2-ą minutę įvartį pelnė „Grifai“, kurie pagirtinai gynėsi nuo varžovų atakų.

„Ledo linija“ ieškojo kelių prie varžovų vartų, tačiau pramiegojo pora varžovų kontratakų, kurios galėjo baigtis įvarčiais. Vis dėlto, „Grifai“ persvara džiaugėsi neilgai. 15-ą rungtynių minutė rezultatą gražiu smūgiu nuo mėlynos linijos išlygino P. Šidiškis.

Antrame kėlinyje komandos sunkiai yrėsi link varžovų vartų ir buvo pelnytas vos vienas įvartis, kai rezultatą savo naudai persvėrė „Ledo linija“.

Trečiame kėlinyje sužaidus vos 30 sekundžių trečią komandos įvartį pelnė legionierius iš Latvijos V. Parchomenka, netrukus įvartį pasiekė ir A. Žiogas. Kretingiškiams pavyko rezultatą sušvelninti iki 2:4, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 3-ims minutėms penktą „Ledo linijos“ įvartį pelnė I. Krumkačius. „Grifai“ spėjo sušvelninti rezultatą iki 3:5, bet „Ledo linija“ įtvirtino pergalę – 3:6.

„Grifai“ – „Ledo linija“ 3:6 (1:1, 0:1, 2:4).

„Grifai“: A. Mickevičius 2, I. Kuzminovas 1 įvartis.

„Ledo linija“: A. Žiogas 2, V. Parchomenka, I. Krumkačius ir L. Vėželis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Rytų konferencijos lyderiai – „Vilkai“

I diviziono Rytų konferencijoje ir vėl pasikeitė lyderis. Itin atkakliai vykstančiose konferencijos varžybose Vilniaus „Vilkai“ rezultatu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) nugalėjo Vilniaus „Ice wind“ komandą.

„Vilkai“ – „Ice wind“ 5:3 (1:1, 2:1, 2:1).

„Vilkai“: T. Jacevičius 3, B. Četvertakas ir N. Nogtevas po 1 įvartį.

„Ice wind“: V. Mikailionis, R. Poteika ir O. Olbikas po 1 įvartį.

„Juodupė“ iškovojo du taškus

Antrą pergalę šeštose I diviziono Rytų konferencijos rungtynėse iškovojo Juodupės „Juodupė“, kuri tik po baudinių serijos 8:7 (3:3, 2:2, 2:2, 1:0) nugalėjo Vilniaus „Meteorą“. „Juodupė“ iškovojo 2 taškus, varžovams palikusi tašką.

„Juodupė“ – „Meteoras“ 8:7 (3:3, 2:2, 2:2, 1:0), po baudinių serijos.

„Juodupė“: E. Trukšnys 3, G. Lekanda 2, D. Zdanovičius, V. Dabrega, J. Jasinevičius po 1 įvartį.

„Meteoras“: A. Sašenkovas, R. Vasiliauskas, G. Choruženka, R. Černychas, R. Asovskis, T. Vaškevičius ir V. Kozlovas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):