Geriau dvikovą pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų Vito Strazdo įvarčių pirmavo 2:1.

Svečiai antro kėlinio pradžioje Sergejaus Kiršio ir Šarūno Citavičiaus pastangomis rezultatą persvėrė 3:2, tačiau jaunieji klaipėdiečiai Lukas Jonuška ir Ervinas Bazevičius leido „Baltijai“ pirmauti net 5:3.

Trečio kėlinio pradžioje V. Strazdas dar kartą pelnė įvartį ir klaipėdiečiai pirmavo 6:4. „Bizonai-1“ ginklų nesudėjo ir kėlinio viduryje Justas Misikonis sušvelnino skirtumą iki 5:6, abi ekipos ėmė po 30 sek. pertrauką, o pergalę vis dėlto šventė šeimininkai.

Abu klubai baigė sezoną, o reguliariame čempionate liko dar vienerios rungtynės, kuriose susitiks „Rokiškis“ ir „Juodupė“. Po jų paaiškės tikslus aštuonetukas, tęsiantis kovą dėl medalių. Finalo ketvertas numatytas kovo 14-15 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose.

„Baltija“ – „Bizonai-1“ - 6:5 (2:1, 3:3, 1:1).

„Baltija“: V. Strazdas 3, L. Jonuška 2, E. Bazevičius 1 įvartis.

„Bizonai-1“: M. Krištanaitis 2, S. Kiršys, Š. Citavičius ir J. Misikonis po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):