Kauniečiai puikiai išnaudojo varžovų vartininko pasikeitimą. Neturėję Donato Žukovo, jį juodupėnai pakeitė Audriumi Kuzmicku, kuriam jau per pirmą minutę ritulį iš vartų teko traukti du kartus.

Gavę ir trečią įvartį svečiai nepalūžo ir antrojo kėlinio pradžioje sušvelnino skirtumą iki 2:3, išnaudoję dvi kiekybines persvaras.

Tačiau Marius Černiauskas pelnė įvartį mažumoje (31:17) ir Kauno komanda ėmė traiškyti rankas nuleidusius varžovus, iki antrojo kėlinio pabaigos pelniusi dar penkis įvarčius.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo nepadoriu – 10:2. Tada jau šeimininkai atsipalaidavo ir įvarčių šou surengė tris pelnęs Artūras Katulis ir du pridėjęs Ernestas Trukšnys.

„Baltų ainiai“ iki minimumo sumažino atsilikimą nuo ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę žaisti finalo ketverte ir iki maksimumo padidino intrigą čempionate.

„Rokiškis“ nesunkiai įveikė „ESSM-2000“ pasipriešinimą

Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „ESSM-2000“ komanda ir toliau lieka su vienu tašku turnyrinėje lentelėje. Lietuvos čempionato rungtynėse ketvirtadienį Elektrėnuose jauniausia čempionato komanda 2:9 (1:2, 1:5, 0:2) nusileido antrojoje vietoje žengiančiam Rokiškio „Rokiškiui“.

„ESSM-2000“ pirmavo po Evaldo Gudonio įvarčio (10:16), tačiau dar pirmajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį po Kasparo Falko (14:58) ir Karolio Šveikausko (18:16, dauguma) metimų.

Lemiamu tapo antrasis kėlinys, kuriame šeimininkai dar bandė priešintis ir priartėjo prie varžovų 2:3 po Sergejaus Krumkačiaus smūgio (29:01, dauguma), tačiau Tomas Jasinevičius (31:26), K. Falkas (33:48), S. Limontas (38:22) ir Mantas Baleišis (39:58) leido „Rokiškiui“ saugiai atitrūkti.

Paskutiniame kėlinuke rokiškėnai pelnė dar porą įvarčių ir šventė nesunkią pergalę.

Klubams liko sužaisti po 4-7 rungtynes ir praktiškai visos tampa labai svarbiomis kovoje dėl vietos finaliniame ketverte kovo 26-27 dienomis Elektrėnuose.

1. Elektrėnų „Energija“ 19 19 0 0 0 207:54 57
2. Rokiškio „Rokiškis“ 20 12 2 0 6 100:51 40
3. Juodupės „Juodupė“ 21 10 1 0 10 81:81 32
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 17 10 0 2 5 83:69 32
5. Kauno „Baltų ainiai“ 19 9 1 2 7 91:77 31
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21 4 1 0 16 75:165 14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 21 0 0 1 20 64:204 1