Pirmame kėlinyje „Ledžinga“ turėjo pranašumą, be perstojo atakavo varžovų vartus, tačiau įvarčius mušė šiauliečiai. Po dviejų kontratakų pasižymėjo Artūras Blažinskas ir Vladimiras Parchomenka, o draugo metimą pakartojo Lukas Vėželis – 0:3. Pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Emilijus Krakauskas.

Antro kėlinio pradžioje dar vieną greitą įvartį pelnė L. Vėželis ir rezultatas tapo 4:1. Šiauliečių puolimas ėmė veikti lyg puikiai suteptas mechanizmas, o L. Vėželis įmušė dar tris įvarčius iš eilės. Per kėlinį pelnę 6 įvarčius be atsako, svečiai po antro kėlinio įgijo neginčijamą persvarą – 9:1.

Trečias kėlinukas tapo formalumu. Po vienuolikto „Ledo linijos“ įvarčio neišlaikė „Ledžingos“ gynėjo Lino Paražinsko nervai. Šis iš pradžių prie borto kietai „atsidėkojo“ 5-is įvarčius pelniusiam L. Vėželiui, o paskui kibo į atlapus varžovų legionieriui iš Latvijos Elvijui Trankaliui.

„Ledžinga“ – „Ledo linija“ 1:12 (1:3, 0:6, 0:3).

„Ledžinga“: Emilis Krakauskas 1 įvartis.

„Ledo linija“: Lukas Vėželis 5, Vladimiras Parchomenka 3, Artūras Blažinskas 2, I. Krumkačius ir Elvijus Trankalis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):