„Ledo linija“ šiose rungtynėse prieš klaipėdiečius išrikiavo penkių latvių legioną – keturis aikštės žaidėjus ir vartininką. Būtent jie ir tapo pagrindiniais Šiaulių komandos pergalės kalviais.

„Baltija“ šioje dvikovoje nė karto nepirmavo, o du sykius turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau sėkmingai jį likvidavo.

Itin pavojingoje situacijoje „Baltija“ buvo atsidūrusi besibaigiant trečiajam kėliniui, kai iki dvikovos pabaigos likus kiek daugiau nei 5 minutėms Vladimiras Parchomenka padidino „Ledo linijos“ persvarą iki 5:3.

Tačiau jau po 17 sekundžių Jurijus Merkutovas sušvelnino rezultatą, o iki pagrindinio laiko pabaigos likus 01:23 min. J. Merkutovas išlygino sklirtumą.

Baudinių serijoje po trijų abiejų komandų smūgių nebuvo pasiektas nė vienas įvartis. Pergalę trečiu - paskutiniu - bandymu galėjo išplėšti J. Merkutovas, tačiau jo smūgiuotas ritulys pataikė į virpstą.

Tik šeštu bandymu Einaras Trankalis pralaužė „Baltijos“ vartininko Vadimo Beličenkos gynybą, o klaipėdiečio Andrejaus Noviko bandymas buvo netaiklus.

„Ledo linija“ šventė pergalę ir išstūmė „Baltiją“ iš pirmos Vakarų diviziono vietos.

„Baltija“ – „Ledo linija“ - 5:6 (1:2, 2:1, 2:2, 0:2, 0:1), - po baudinių

„Baltija“: J. Merkutovas ir A. Novikas po 2, V. Vaičiulionis 1 įvartis.

„Ledo linija“: E. Trankalis 3, V. Parchomenka 2, D. Panovas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):