LRK jau pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą, kurią nuolat didino.

Trečio kėlinio pradžioje Marius Krikštanaitis mažumoje rezultatą padidino iki 8:1 ir komandos ėmė žaisti šiurkščiai.

Paskutinius du įvarčius LRK ekipai Dovydas Streckis (59:39 ir 59:51) pelnė per paskutinę rungtynių minutę ir užfiksavo vienuolikos įvarčių bendrą rezultatą švieslentėje.

LRK – VNA - 10:1 (4:1, 3:0, 3:0).

LRK: D. Streckis 4, M. Černiauskas ir M. Krikštanaitis po 2, A. Prichodka ir J. Viknius po 1 įvartį.

VNA: D. Nomanovas 1 įvartis.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „Energija“121200077:3036
2.Kėdainių LRK12311841:5712
3.Kaliningrado „Delovaja Rus“10400645:4612
4.Vilniaus VNA11211729:599

I-o diviziono Rytų konferencijos reguliarų sezoną pirmi baigė Elektrėnų „Lokių-Poseidono“ ledo ritulininkai, kurie Vilniuje net 16:2 (2:0, 5:0, 9:2) sutrypė Vilniaus „Hockey punks“ ekipą.

Lokiai-Poseidonas“ jau buvo užsitikrinę pirmą konferencijos vietą, tačiau paskutinėse rungtynėse nusprendė trinktelėti durimis. Nors po pirmo kėlinio Vilniaus komandai sutriuškinimu negrėsė, elektrėniškiai didino tempą, kol paskutiniame kėlinyje įvarčius ėmė mušti kas dvi minutes.

„Lokiai-Poseidonas“ ramiai lauks kitų konferencijų rezultatų, kadangi trys pirmos konferencijų komandos išsidalins pirmas tris iš aštuonių atkrintamų varžybų vietų. Jei Centro konferencijoje Kauno „Bizonai“ taškų barstyti nežada, tai Vakaruose elektrėniškiai įdėmiai seks Klaipėdos „Baltijos“ rezultatus, su kuria ir varžysis dėl antros atkrintamų varžybų pozicijos aštuntuke.

„Hockey punks“ – „Lokiai–Poseidonas“ - 2:16 (0:2, 0:5, 2:9).

„Hockey punks“: E. Ivankevičius 2 įvarčiai.

„Lokiai–Poseidonas“: A. Poškus 4, N. Aubinas 3, E. Steponaitis, V. Škadauskas ir D. Škadauskas po 2, I. Krumkačius, V. Fiščevas ir K. Jaunušauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):