Vilniečiai pirmi išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo kiekybinę persvarą išnaudojęs Vadimas Kozlovas (14:08). „Lokiai-Poseidonas“ dar pirmame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Antrame kėlinyje Aleksejus Saščenkovas (22:55) išlygino rezultatą, tačiau netrukus Gintaras Armanavičius (23:44) vėl grąžino Elektrėnų komandos persvarą.

Trečiame kėlinyje (56:11) „Lokiai-Poseidonas“ padidino persvarą iki 4:2 ir ramiai laukė rungtynių pabaigos, tačiau „Meteoras“, net ir žaisdamas kiekybinėje mažumoje, iki rungtynių pabaigos likus 19 sekundžių sušvelnino rezultatą iki 3:4. Vis dėlto, išlyginti rezultatui nebeliko laiko.

Po pergalės Elektrėnų komanda sugrįžo į pirmą konferencijos vietą.

„Meteoras – „Lokiai-Poseidonas“ 3:4 (1:2, 1:1, 1:1).

„Meteoras“: A. Saščenkovas 2, V. Kozlovas 1 įvartis.

„Lokiai–Poseidonas“: D. Škadauskas 2, G. Armanavičius ir T. Kulevičius po įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):