Pasaulio čempionato III diviziono A grupės turnyre Lietuvos rinktinė 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) nusileido Ukrainos rinktinei. Abi pergales iškovojusios ukrainietės tapo šio turnyro vienvaldėmis lyderėmis.

Pirmasis rungtynių kėlinys priklausė Ukrainos rinktinei. Jos kur kas dažniau lankėsi prie Lietuvos rinktinės vartų bei atliko daugiau metimų. Lietuvėms susikurti rimtesnių progų sunkiai sekėsi net ir tuomet, kai jos turėjo progą žaisti daugumoje.

Būtent tada, kai Lietuvos rinktinė ant ledo turėjo viena žaidėja daugiau, krito Ukrainos rinktinės įvartis. Polina Telehina antrojo kėlinio pradžioje iščiuožė viena prieš vartininkę ir buvo tiksli (21:46).

Po poros minučių sėkmė vėl šypsojosi ukrainietėms. Šį kartą jos pasisekė ginantis, kai Klaros Miuller metimas pataikė į vartų konstrukciją.

Savo pranašumą įvarčiais ukrainietės pavertė trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje iš arti į vartus ritulį siuntė Valerija Mančak (40:50, rez. perd. Darija Cymyrenko, P. Telehina), o antroje dalyje persvarą dar labiau padidino Dominika Lopatina (55:50, rez. perd. P. Telehina).

Iki dvikovos pabaigos likus minutei savo įvartį pelnė ir Lietuvos rinktinė. Iš toli metimą atliko Ramunė Maleckienė (59:00).

Primename, kad būtent Ukrainos rinktinė pernai atėmė iš Lietuvos rinktinės aukso medalius, kai nugalėjo lietuves lemiamose rungtynėse.