Lietuviai distancijoje sugaišo 29 min. ir 47,0 sekundės, aplenkę Plocko PTW (29:49,2) ir Torunės AZS (29:50,9) jaunius.

Lietuvos jaunimo rinktinė varžėsi tarp suaugusiųjų bei nusileido tik šeimininkų įgulai, kurios gretose buvo olimpiniai prizininkai - klubo "Bydgostia" nariai.

Lietuvos rinktinė nuotolį įveikė per 28 min. 58,8 sek., iškovojo taurę ir sidabro medalius. Trečiojoje pozicijoje liko vokiečiai.

Lietuvos jaunimo rinktinės irkluotojų įgulą sudarė: J. Gudeliūnas, Saulius Ritter, Mykolas Masilionis, Rolandas Maščinskas, Petras Maciulevičius, Aurimas Marčenka, Ernestas Žarskis, Dovydas Balsys ir Marius Ralickas.