Nugalėjo amerikietė Hannah Otto. Ji 100 km trasą, kurios bendras pakilimas – 2275 m., įveikė per 5 val. 46 min. 31 sek. Už pergalę H. Otto atiteko 250 pasaulio reitingo taškų. Antrą vietą užėmė kanadietė Haley Smith (+5.13).

K. Sosna nuo nugalėtojos atsiliko 8 min. 28 sek.

Ketvirta finišavo pasaulio reitingo lyderė, Bosnijos ir Hercegovinos dviratininkė Lejla Njemčevič (+17.45).

Moterų elito grupėje startavo 9 dviratininkės iš 5 šalių.

Galutinėje bendrojoje įskaitoje K. Sosna užėmė trečią vietą. Trijuose etapuose iš keturių dalyvavusi Lietuvos dviratininkė surinko 500 taškus. Pirmoje vietoje – L. Njemčevič, surinkusi 800 taškų. Antrą vietą užėmė vokietė Bettina Janas (520 tšk.).

Klasifikuotos 49 dviratininkės iš 17 šalių.