Lenktynes laimėjo be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi 26-erių metų rusė Tatjana Akimova - 21 min. 58,9 sek.

Antrąją vietą užėmė prancūzė Anais Chevalier, +4,3 sek., trečiąją – amerikietė Susan Dunklee, +5,1 sek.. Abi šios biatlonininkės taip pat šaudė be klaidų.

31-erių metų Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (+2.48,4; 2 baudos ratai) užėmė 78-ąją vietą, 32-ejų metų Diana Rasimovičiūtė (+3.00,4; 2) - 80-ąją, o 25-erių metų Natalija Paulauskaitė (+3.53,7; 1) liko 94-a tarp 96 biatlonininkių.

Į persekiojimo lenktynes pateko 60 sportininkių.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po šešerių lenktynių pirmauja 320 taškų turinti vokietė Laura Dahlmeier. Antrąją vietą užima suomė Kaisa Makarainen, 248 tšk., trečiąją – prancūzė Justine Braisaz, 227 tšk..

Iš viso klasifikuotos 74 biatlonininkės.

Nacijų taurės įskaitoje pirmauja vokietės (2466 tšk.). Lietuvos rinktinė tarp 29 klasifikuotų komandų su 799 taškais yra 22-a.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.