Kukliai estafetėje pasirodė ir 22-ą vietą (tarp 24-ių startavusių komandų) užėmė Lietuvos kvartetas – Karlis Dambrovskis, Vytautas Strolia, Rokas Suslavičius ir Šarūnas Jukna. Lietuvos biatlonininkai, kaip ir išvakarėse moterys, oficialiai nebuvo klasifikuoti, nes nuo lyderių atsiliko visu ratu.

Paskutinį kartą Lietuvos sportininkių laikas buvo užfiksuotas po paskutiniosios – aštuntosios – šaudyklos, kai tris baudos ratus sukę ir 13 papildomų šovinių panaudoję lietuviai beveik pusantros minutės atsiliko nuo dvidešimt pirmojoje pozicijoje buvusio Didžiosios Britanijos kvarteto bei 14 minučių – nuo pergalę iškovojusios Rusijos rinktinės.

Oficialiai estafetėje lietuviai aplenkė diskvalifikuotą Švedijos komandą ir varžybų nebaigusius Čekijos sportininkus.

Rusai – Jevgenijus Garaničevas, Timofejus Lapšinas, Dmitrijus Malyška ir Antonas Šipulinas – suko baudos ratą bei panaudojo 12 papildomų šovinių ir estafetę įveikęs per 1 valandą 15 minučių 24,1 sekundes ir vos 2,3 sekundės finišavo greičiau nei taip pat baudos ratą sukusius ir 10 papildomų šovinių panaudojusius Norvegijos biatlonininkus.

Trečią vietą užėmė Prancūzijos komanda, kuri nugalėtojams pralaimėjo daugiau nei pusantros minutės.