Sekmadienį paskutiniajame grupės mače jaunieji Lietuvos badmintonininkai 1:4 nusileido Šveicarijos bendraamžiams, kurie iškovojo antrąją pergalę ir užėmė antrąją vietą grupėje.

Vienintelį tašką lietuviams pelnė Vytautė Fomkinaitė, 26:24, 21:13 įveikusi Simonę Von Rotz.

Kitose dvikovose pajėgesni buvo varžovai:

Ignas Reznikas - Christian Kirchmayr 11:21, 12:21

Rebeka Aleksevičiūtė/Gabija Narvilaitė - Celine Burkart/Simone Von Rotz 14:21, 21:17, 14:21

Tautvydas Liorančas/Laurynas Sparnauskis - Mathias Bonny/Oliver Schaller 9:21, 8:21

Ignas Reznikas/Gabija Narvilaitė - Joel Koenig/Celine Burkart 16:21, 14:21.

5 grupės turnyrą laimėjo ir į atkrintamąsias varžybas pateko visus tris mačus laimėjusi Prancūzijos rinktinė, lemiamoje dvikovoje 4:1 nugalėjusi antrąją nesėkmę per tris susitikimus

patyrusią bei trečiojoje pozicijoje likusią Lenkijos ekipą.

Į atkrintamąsias varžybas pateks tik visų aštuonių grupių nugalėtojai.