Aštuntąjį reitingą turintis 17-metis L. Antropikas 6:4, 6:1 nugalėjo 17-metį ukrainietį Oleksandrą Bielinskį ir aštuntfinalyje kovos su kitu ukrainiečiu Konstiantynu Drobotevu.

Sekmadienį vietą Lietuvos rinktinėje Daviso taurės turnyrui iškovojęs ir antradienį 17-ąjį gimtadienį minintis J. Tverijonas 7:6 (7:3), 6:1 įveikė 16-metį korto šeimininką Olegą Dovganą.

Ketvirtasis Lietuvos atstovas 18-metis Julius Gotovskis turnyrą pradės trečiadienį.

Merginų varžybose nepasisekė ketvirtai pagal skirstymą 17-metei Deimantei Bulatovaitei, kuri pirmajame rate netikėtai 6:7 (2:7), 6:4, 4:6 pralaimėjo 14-metei ukrainietei Anastasijai Fedoryšyn.

Į Lenkijoje vykstančio „Gdynia Cup“ ketvirtos kategorijos jaunių teniso turnyro pagrindines varžybas pateko 14-metė Akvilė Paražinskaitė.

Jaunoji Lietuvos tenisininkė pirmajame atrankos rate 6:3, 6:2 nugalėjo 15-metę lenkę Korneliją Staniszewską, o antrajame 6:3, 7:6 (8:6) įveikė kitą korto šeimininkę 17-metę Kingą Anusiewcz.