Moterų 60 m bėgimo 2-ojo pusfinalio 4 lyderės:

Moterų 60 m bėgimo 1-ojo pusfinalio 4 lyderės:

1. Verena Sailer    Vokietija  7.17 sek
2. Ezinne Okparaebo Norvegija  7.22
3. Anita Pistone    Italija    7.32
4. Lena Berntsson   Švedija    7.34

Atrankos varžybų pirmajame bėgime šeštadienio rytą L. Grinčikaitė finišavo trečia (7.37 sek., 12-13-as dienos laikas) ir pateko į pusfinalį, o Edita Kavaliauskienė ketvirtajame bėgime buvo septinta (7.52), o bendroje rikiuotėje liko 24-a.

Vyrų 60 m bėgimo rungtyje dalyvavo Martynas Jurgilas. Savo bėgime jis užėmė 6-ąją vietą (6.91 sek.) ir į pusfinalį nepateko. Čempionato bendroje įskaitoje lietuvos liko 30-as.

Šeštadienį šuolių tolį sektoriuje varžęsi Darius Aučyna ir Povilas Mykolaitis į finalą nepateko.

D. Aučyna "A" atrankos grupėje užėmė 8-ąją vietą (7.67 m), o galutinė jo - 15-oji pozicija - paaiškėjo po "B" grupės varžybų.

P. Mykolaitis (7.48 m) "B" grupėje užėmė 10-ąją, o bendroje įskaitoje - 21-ąją vietą.

Moterų 60 m bėgimo finalas numatytas sekmadienį 18:05 val. Lietuvos laiku.

18.35 val. vyks moterų bėgimo estafetės keturios po 400 m finalas. Jame pagal praėjusių metų vasaros sezono rezultatus, įgijo teisę dalyvauti ir Lietuvos komanda. E. Kavaliauskienės, Agnės Orlauskaitės, Jekaterinos Šakovič ir Živilės Brokoriūtės varžovėmis bus Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Rusijos ir Turkijos kvartetai.