Su pagrindine grupe ketvirtadienį 105,1 km distanciją baigė dar trys Lietuvos sportininkės - 32-a finišo liniją kirtusi Agnė Šilinytė ("Pasta Zara-Cogeas"), 75-ojoje pozicijoje finišavusi Edita Janeliūnaitė ("Pasta Zara-Cogeas") bei 80-ąją vietą užėmusi Milda Jankauskaitė.

Etapo nugalėtoja tapo amerikietė Evelyn Stevens, sugaišusi 2 valandas 53 minutes 48 sekundes.

Antrajame šimtuke finišo liniją kirto dar keturios Lietuvos dviratininkės.

1. Evelyn Stevens (JAV) 2 val. 53 min. 48 sek.
...
118.Žavinta Titenytė atsiliko 15 min. 00 sek.
147.Marie-Therese Ludwig (Vokietija) 22:20

Bendroje lenktynių įskaitoje po prologo ir pirmojo etapo aukščiausiai iš lietuvių pakilusi Inga Čilvinaitė užima aštuntąją vietą ir lenktynių lyderės poziciją išsaugojusiai olandei Ellen Van Dijk pralaimi 16 sekundžių.

Bendra įskaita:

1. Ellen Van Dijk (Olandija) 2 val. 56 min. 23 sek.
2. Evelyn Stevens (JAV) atsilieka 5 sek.

18-metis R. Rumšas - 32-as

68-ą kartą Italijoje vykusiose klasikinėse jaunimo (iki 23 metų) dviratininkų lenktynėse "Gran Premio della Liberazione" 32-ąją vietą užėmė aštuoniolikmetis Raimondas Rumšas.

Geriausio visų laikų Lietuvos dviratininko Raimondo Rumšo bendravardis sūnus, atstovaujantis mėgėjų "Gragnano Sporting Club" ekipai, 138 km distancijos finiše 53 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui baltarusiui Iljai Koševojui.

Antroji vieta atiteko australui Adamui Phelanui, o trečiąja pozicija tenkinosi italas Alberto Bettiolis.

1. Ilja Koševoj (Baltarusija) 3 val. 21 min. 54 sek.
2. Adam Phelan (Australija) atsiliko 1 sek.