Lietuvos sportininkas finale distanciją įveikė per 8 minutes 54,72 sekundės bei aplenkė keturis varžovus.

Universiados čempionu tapo rusas Ilgizaras Safiulinas (8:32,53), aplenkęs ispaną Sebastianą Martosą Roą (8:37,94) bei italas Patrikas Nasti (8:38,41).

Plaukikas I. Kozlovskis liko per žingsnį nuo finalo

Rusijoje vykstančiose vasaros universiados plaukimo varžybose per žingsnį nuo finalo savo rungtyje liko Igoris Kozlovskis.

Ketvirtadienį 200 m kompleksinio plaukimo rungties pusfinalyje jis sugaišo 2 minutes 2,37 sekundės ir buvo ketvirtas pirmajame plaukime, o bendroje įskaitoje liko tik devintas tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių. Iki išsvajoto finalinio aštuntuko jam pritrūko vos 0,13 sekundės.

Grečiausiai šios rungties pusfinalio varžybose plaukė japonas Hiromasa Fujimoris (1:59,28), australas Justis Jamesas (2:00,00) bei amerikietis Kyle'as Whitakeris (2:00,03).

Simonas Bilis pusfinalyje 200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 1 minutę 50,63 sekundės ir buvo septintas pirmajame plaukime, o bendroje įskaitoje tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių liko penkioliktas.

Greičiausiai šios rungties pusfinalyje plaukė rusai Danila Izotovas (1:47,03) ir Nikita Lobincevas (1:47,20) bei amerikietis Michaelas Wynalda (1:47,59).

M. Mickevičius sunkiosios atletikos turnyre - aštuntas

Vasaros universiadoje Rusijoje vykstančiame sunkiosios atletikos turnyre aštuntąją vietą vyrų svorio kategorijos iki 85 kg varžybose užėmė Marius Mickevičius.

Lietuvis rovimo veiksmu iškėlė 152 kg sveriančią štangą ir išstūmė 183 kg bei sumoje surinko 335 kg.

Kitas Lietuvos sunkiaatletis Tomas Li-Čin-Chai'us dvikovėje surinko 3284 kg (124+160) ir tenkinosi tryliktąja pozicija tarp dvidešimties dalyvių.

Rovimo veiksme Marius Mickevičius buvo šeštas ir stūmimo varžybose - devintas, o Tomas Li-Čin-Chai'us užėmė atitinkamai penkioliktąją bei tryliktąją pozicijas.

Universiados čempionu šioje svorio kategorijoje tapo žaidynių rekordą pagerinęs Aptis Auchadovas (372 kg; 167+205), sidabras atiteko kitam rusui Artiomui Okulovui (371 kg; 168+203), bronza - Georgijui Černei (360 kg; 165+195) iš Moldovos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)