Aukso medalį iškovojo Justas Poliakus (kultūrizmo iki 100 kg kategorija, Šiaulių „Fortūnos“ klubas), sidabro medalį laimėjo Diana Skukauskė (fit model +35 m. kategorija, Marijampolės „Tauras:), ji taip pat buvo ketvirta kategorijoje iki 164 cm.

Dovilė Paulavičiūtė taip pat iškovojo sidabro medalį bikinio virš 172 cm kategorijoje (Kauno „Kūno kultas“). Du bronzos medalius laimėjo Andrius Talačka („Tauras“) – kultūrizmo iki 100 kg ir veteranų 40-44 m. virš 90 kg kategorijose.

Ketvirtas vietas užėmė Armandas Krivickas (kultūrizmo iki 90 kg kategorijoje, „Fortūna“) ir Alanas Berkelis (jaunimo figūros kategorija, Kauno „Rino team“).

Spalio 22 d. Vilniuje vyks pasaulio Fit Model čempionatas, kuriame varžysis arti 100 kategorijos sportininkių ir sportininkų iš beveik 20 pasaulio šalių.