Pirmo kėlinio pradžioje varžovai apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau tiksliai sužaidė abiejų komandų vartų sargai.

Apylygė kova tęsėsi iki kėlinio pabaigos, kai 18-ą minutę prasižengė rusų žaidėjas Sergejus Makarovas. „Baltica“ pasinaudojo kiekybine persvara ir po tikslių L. Mazuro-Mago ir M. O. Freimanio perdavimų, įvartį pelnė puolėjas Valteris Freijis (1:0).

Antro kėlinio pradžioje prasižengus abiejų komandų žaidėjams, kova tęsėsi keturi prieš keturis. 26-ą minutę rezultatą išlygino Dmitrijus Čalyševas (1:1). Svečiai nespėjo pasidžiaugti įvarčiu, nes po akimirkos vilniečiai pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir Leonardas Rimjanis (S. Šostakas, M. O. Freimanis) vėl persvėrė rezultatą (2:1).

34-ą minutę už muštynes iš aikštės pašalinti du žaidėjai (po vieną iš abiejų komandų). 34-ą minutę ir vėl puikiai sužaidė pirmojo „Balticos“ penketo žaidėjai, o įvartį pelnė V. Freijis (M. O. Freimanis, L. Rimjanis).

Nuožmi kova tęsėsi ir trečiame kėlinyje. Jau pirmomis akimirkomis įvartį pelnė „Berkuty Kubani“ ekipos žaidėjas Maksimas Liachas (3:2). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatą išlygino rusas S. Makarovas (3:3). Įtampa pasiekė apogėjų, tad susistumdymų aikštelėje netrūko. Komandoms nepavyko išsiaiškinti nugalėtojo trečiame kėlinyje, todėl buvo skirtas pratęsimas.

Pratęsimo metu netrūko gražių atakų, tačiau tiksliai sužaidus vartininkams, kova persikėlė į baudinių seriją. Po du kartus nesėkmingai bandžius realizuoti baudinius, pergalingą įvartį pelnė „Balticos“ puolėjas Emilis Potapovas (4:3).

Lapkričio 12 dieną 19 val. Elektrėnų ledo rūmuose abi komandos susitiks dar kartą. MHL pirmenybių Šiaurės-Vakarų divizione „Baltica“ šiuo metu užima 4-ą vietą (32 tšk.).

Statistika:

„Baltica“ (Lietuva) - „Berkuty Kubani“ (Rusija) – 4:3 (1:0, 2:1, 0:2, 0:0, 1:0).