Atkakliose rungtynėse pergalės kaina buvo pirmoji vieta, kadangi iki dvikovos komandos turėjo po lygiai taškų.

Tai suprasdami priešininkai stengėsi iš paskutiniųjų neprasižengti. Po lygaus pirmojo kėlinio lemiamą persvarą aikštelės šeimininkai įgijo antrajame kėlinyje, kuomet Marius Lomakinas (25:12) ir Mantas Stepanavičius (36:26) leido pabėgti aikštelės šeimininkams 3:1.

Trečio kėlinio pradžioje Valdas Škadauskas išnaudojo varžovų pražangą (42:3, dauguma) ir Elektrėnų klubas pabėgo 4:1. Dovydas Streckis (50:04, dauguma) atsakė tuo pačiu ir sugrąžino intrigą.

Kauniečiai iki pagrindinio laiko pabaigos likus pusantros minutės pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau gavo Andrejaus Prichodkos įvartį į tuščius vartus ir po nepavykusios taškų medžioklės Elektrėnuose grįžo į Kauną nuleidę galvas.

„Lokiai–Poseidonas“ – „Baltų ainiai“ 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

„Lokiai–Poseidonas“: D. Škadauskas, M. Lomakinas, M. Stepanavičius, V. Škadauskas, A. Prichodko po 1 įvartį.

„Baltų ainiai“: D. Streckis 2 įvarčiai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):