Atkakliai vykusioje dvikovoje „Ledo linija“ vienintelį kartą pirmavo po Kasparo Jusčiaus įvarčio (00:35) pačioje rungtynių pradžioje.

„Grifai“ ilgai neatsigavo po staigaus varžovų dūrio, kol po Dovydo Razmadzės (09:09) ir Igorio Kuzminovo (18:10) įvarčių persvėrė rezultatą savo naudai.

Antrame kėlinyje „Grifai“ trūktelėjo į priekį trimis įvarčiais iš eilės, tačiau „Ledo linija“ ginklų nesudėjo ir atsakė dviem taikliais smūgiais.

Trečio kėlinio „Grifų“ trijų įvarčių spurtas buvo lemiamas ir Kretingos klubas dar kartą patvirtino neparankiausios komandos šiauliečiams statusą. „Grifai“ jau buvo atėmę tašką iš „Ledo linijos“ Šiauliuose, šįkart „Ledo linija“ liko išvis be taškų.

„Grifai“ – „Ledo linija“ - 8:4 (2:1, 3:2, 2:1).

„Grifai“: I. Kuzminovas 3, D. Razmadzė, J. Moskvinas, V. Jucys, S. Jakuta ir M. Puškorius po 1 įvartį.

„Ledo linija“: A. Blažinskas 2, K. Jusčius ir S. Krumkačius po 1 įvartį.

Dvejas rungtynes I-o diviziono Vakarų konferencijoje sužaidė Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ (Rusija) ekipa, kuri 5:11 (1:4, 2:5, 2:2) nusileido konferencijos lyderei Klaipėdos „Baltijai“ ir 6:3 (3:0, 2:1, 1:2) nugalėjo autsaiderius Klaipėdos „Kirus“.

Dvikovoje su „Baltija“ rusai nieko negalėjo priešpastatyti galingam klaipėdiečių puolimui, nors ir pirmi pelnė įvartį. Sužaidus 14 minučių pirmame kėlinyje „Baltija“ po dviejų gerą sportinę formą įgijusio Vito Strazdo, Andrejaus Noviko ir Andrejaus Konovalovo įvarčių jau pirmavo 4:1.

Antrame kėlinyje „Baltija“ dar labiau padidino tempą ir nulėmė rungtynių baigtį. Trečias kėlinys tebuvo formalumas.

„Delovaja Rus-2“ atsigavo dvikovoje su kita Klaipėdos komanda - „Kirais“. Jau pirmame kėlinyje įgijusi trijų įvarčių persvarą, Rusijos ekipa nuolat didino skirtumą, kol jis pasiekė triuškinamą 6:1. Tik tuomet svečiai atsipalaidavo ir leido varžovams sušvelninti rezultatą.

„Baltija“ - „Delovaja Rus-2“ - 11:5 (4:1, 5:2, 2:2).

„Baltija“: V. Strazdas ir A. Novikas po 4, A. Konovalovas 2, J. Merkutovas 1 įvartis.

„Delovaja Rus-2“: N. Kolioglovas 2, V. Podbornovas, O. Gromovas ir A. Kolcovas po 1 įvartį.

„Kirai“ - „Delovaja Rus-2“ - 3:6 (0:3, 1:2, 2:1).

„Kirai“: D. Matula, M. Fediukinas ir A. Šemetovas po 1 įvartį.

„Delovaja Rus-2“: D. Abramovas 2, A. Šestakovas, A. Kazakovas, O. Gromovas ir V. Dacenka po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“111001089:4731
2.Šiaulių „Ledo linija“11620362:4722
3.Kaliningrado „Delovaja Rus 2“10500555:5115
4.Kretingos „Grifai“12301844:7810
5.Klaipėdos „Kirai“122001051:786

Mūšį Rytų konferencijos lyderiams pasiūliusi Vilniaus „Ice wind“ ekipa dvikovoje Elektrėnuose iki pat dvikovos pabaigos neleido atsipalaiduoti varžovams, Elektrėnų „Lokiams-Poseidonui“, kuris ilgai vargo su vilniečiais, tačiau nugalėjo juos 8:6 (1:1, 4:4, 3:1).

Permainingoje dvikovoje pirmi pasižymėjo vilniečiai po Vytauto Gedvilo įvarčio (01:46).

Lokiai-Poseidonas“ net tris kartus buvo išsiveržęs į priekį, tačiau visus tris kartus „Ice wind“ rezultatą išlygino ir po dviejų kėlinių pelniusios net 10 įvarčių abi komandos žengė koja kojon.

Trečiame kėlinyje dar kartą dvikovoje į priekį išsiveržė „Ice wind“ po Artūro Vyšniausko įvarčio (45:20), tačiau Valdas Škadauskas (49:17) tučtuojau išlygino rezultatą.

Labiau patyrę elektrėniškiai po Vladimiro Fiščevo įvarčio (53:41) susigrąžino persvarą savo naudai.
Paskutinę rungtynių minutę „Ice wind“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau praleido dar vieną įvartį, šįsyk į tuščius vartus ir patyrė pralaimėjimą.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Ice wind“ - 8:6 (1:1, 4:4, 3:1).

„Lokiai-Poseidonas“: V. Škadauskas 3, V. Fiščevas ir I. Krumkačius po 2, D. Škadauskas 1 įvartis.

„Ice wind“: A. Jadkauskas 3, V. Gedvilas, D. Jevstafjevas ir A. Vyšniauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):