Šeimininkai „nesilaikė“ svetingumo tradicijų ir bandė priblokšti svečius staigiais įvarčiais. Jau 2 minutę „Rokiškis“ išsiveržė į priekį ir Kauno klubui teko atsakyti tuo pačiu. 18 rungtynių minutę rezultatas dar buvo 2:2, tačiau du įvarčius dar pirmajame kėlinyje pelnę „Baltų ainiai“ negrįžtamai pabėgo į priekį.

Antrajame kėlinyje kauniečiai dar labiau padidino rezultatą ir po dviejų kėlinių turėjo 4 įvarčių pranašumą. Pasimetę rokiškėnai nerado galimybių perlaužti rungtynių eigą, o tuo sėkmingai naudojosi „Baltų ainiai“. Trečiojo kėlinio viduryje skirtumas išaugo iki 7 įvarčių.

„Rokiškis“ – „Baltų ainiai“ 5:12 (2:4, 1:3, 2:5)

„Rokiškis“: A. Rukšėnas, K. Falkas, Ž. Grunevas, S. Sakaitis, T. Jasinevičius - po 1 įvartį;

„Baltų ainiai“: R. Guoga 6, J. Čiugajus 3, D. Žiūkas 2, J. Miklaševičius 1 įvartis.

Svarbią pergalę iškovojo Juodupės „Juodupė“, kuri Rokiškyje 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) įveikė Vilniaus „Ober – Haus“ ir žengė tvirtą žingsnį finalinio ketverto link.

Paskutinėje čempionato vietoje žengiantys vilniečiai visais įmanomais būdais bando pabėgti iš lentelės dugno. „Ober – Haus“ ledo ritulininkai pirmi įmušė įvartį rungtynėse, tačiau šeimininkai atsakė dviem taikliais smūgiais. Antrojo kėlinio viduryje vilniečiai išlygino rezultatą, tačiau neilgam. Vos po dviejų minučių priekyje vėl buvo „Juodupė“.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ėmė spausti pavargusius vilniečius ir ėmė kurti progas vieną po kitos. Iš pradžių Elvinas Malcius neišnaudojo baudinio, tačiau klubą pergalės link tempė jaunimo rinktinės ledo ritulininkas Ernestas Trukšnys, kuris pelnė du įvarčius iš eilės. Tašką rungtynėse padėjo latvis Aleksandras Pavlovskis.

„Juodupė“ iškovojo labai svarbius tris taškus ir kovoje dėl teisės žaisti finaliniame ketverte atitrūko nuo potencialių persekiotojų Vilniaus „Hockey Punks“. Abi šios komandos reguliariajame sezone nebesusitiks, tad kiekviena pergalė tampa labai svarbi.

„Juodupė“ – „Ober – Haus“ 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

„Juodupė“: E. Trukšnys 2, E. Malcius, G. Lekandra, S. Obožinas, A. Pavlovskis - po 1 įvartį;

„Ober – Haus“: A. Sidorovas, E. Bazevičius - po 1 įvartį.

Sekmadienį Rokiškyje Juodupės „Juodupė“ priešinosi Kauno „Baltų ainiams“ iki paskutinės rungtynių minutės, tačiau patyrė pralaimėjimą rezultatu 4:6 (0:1, 1:3, 3:2).

„Juodupė“ nesugaudė varžovų antrajame kėlinyje, kuriame kauniečiai įgijo lemiamą persvarą.

Trečiąjį kėlinį juodupėnai pradėjo įvarčiu mažumoje, kai pasižymėjo Aurelijus Kriščiūnas (41:01). Tačiau Remigijus Guoga dviem įvarčiais atstatė saugų atstumą nuo varžovų - 6:2.

„Juodupė“ bandė gelbėtis rungtynių pabaigoje, bet jau buvo per vėlu. Sergejaus Obožino ir Ernesto Trukšnio įvarčiai leido sušvelninti skirtumą.

„Juodupė“ – „Baltų ainiai“ 4:6 (0:1, 1:3, 3:2)

„Juodupė“: E. Trukšnys 2, A. Kriščiūnas, S. Obožinas - po 1 įvartį;

„Baltų ainiai“: R. Guoga 3, Ž. Girdžius, D. Žiūkas, J. Čiugajus - po 1 įvartį.

Vilniaus „Ober – Haus“ išvyka į šiaurės Lietuvą baigėsi be taškų. Antrosiose rungtynėse savaitgalį „Ober – Haus“ 2:5 (1:0, 0:1, 1:4) nusileido Rokiškio „Rokiškiui“ ir iki minimumo sumažino šansus pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Atkaklioje dvikovoje vilniečiai ilgai pirmavo po E. Bazevičiaus įvarčio (07:02), tačiau rokiškėnai antrojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino - pasižymėjo Mantas Baleišis (26:54).

Rungtynių nugalėtojo likimas sprendėsi trečiajame kėlinyje, kuriame daugiau jėgų turėjo aikštelės šeimininkai. „Rokiškis“ per pirmąsias šešias trečiojo kėlinio minutes pelnė 3 įvarčius.

Tai buvo labai svarbi pergalė „Rokiškiui“, kuris išsaugojo galimybės patekti į finalinį ketvertą.

„Rokiškis“ – „Ober – Haus“ 5:2 (0:1, 1:0, 4:1)

„Rokiškis“: M. Baleišis, M. Citavičius, D. Janušonis, K. Falkas, D. Deksnys - po 1 įvartį;

„Ober – Haus“: E. Bazevičius, D. Verbickas - po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):