Suomiai praėjusių metų pirmenybėse buvo ketvirti.

Suomija išsiveržė į priekį jau penktą minutę, kai pasižymėjo Miikka Salomaki (4:30 min.). Kasparas Daugavinis netrukus rezultatą išlygino (6:18).

Kiekybinę persvarą išnaudoję suomiai antrajame kėlinyje vėl išsiveržė į priekį - įvartį pelnė Tuukka Mantyla (31:42).

Tačiau mūsų kaimynai nepalūžo ir trečiajame kėlinyje būdami daugumoje du kartus pasiuntė ritulį į varžovų vartus - pasižymėjo Kristapas Sotniekas (47:48) ir Arturas Kulda (52:22).

Aštuonių komandų B grupės turnyrą pergale pradėjo Vokietijos komanda, šeštadienį po baudinių serijos 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) privertusi pasiduoti Kazachstano ekipą.

Paskutiniame šeštadienio B grupės mače JAV rinktinė 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) palaužė Šveicarijos komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8Šveicarija200022:80

A grupės rungtynėse pasaulio čempionų titulą ginantys Švedijos ledo ritulininkai įtikinamai 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) įveikė Danijos komandą.

Pirmame šios dienos A grupės mače Norvegijos rinktinė 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjusi Italijos ledo ritulininkus. Paskutiniame dienos mače Kanados rinktinė 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) įveikė Slovakijos atstovus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai: