Pergalę latviams išplėšė puolėjo Jurio Stalio šūvis 44 minutę. Tedo Nolano auklėtinių gretose dukart pasižymėjo gynėjas Arturas Kulda (24 ir 30 min.), po sykį varžovų vartininką nuginklavo Mikas Indrasis (2 min.) ir Mikelis Redlihas (35 min.).

Pastarojo puolėjo įvartis buvo gana kurioziškas. Antram kėliniui artėjant prie pabaigos dėl pašalinimų abiejų komandų gretose ant ledo liko po tris žaidėjus. Kiek mažiau nei minutę latviai ir kazachai žaidė neįprastomis sąlygomis, kol į aikštę grįžęs M. Redlihas atsidūrė kontratakos smaigalyje ir pelnė įvartį kone tiesiai iš nubaustųjų suolo.

Mikelis Redlihas muša įvartį į Kazachstano rinktinės vartus

Antrą pergalę trečiose rungtynėse iškovojusi Latvijos rinktinė (6 taškai) pakilo į trečią B grupės vietą, Kazachstano ledo ritulininkai (1 tšk.) lieka priešpaskutiniai septinti.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Šveicarija 3 0 0 0 3 5:12 0

Kitose antradienio vakaro rungtynėse A grupėje titulą ginantys Sočio olimpiniai vicečempionai švedai tik trečiame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš kaimynus iš Norvegijos ir laimėjo 2:1 (0:0, 1:1, 1:0). Po šios pergalės Švedijos rinktinė tapo grupės lydere.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Slovakija 3 0 0 1 2 6:12 1

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)