Pirmose šeštadienio trečiojo atvirojo konkūro (kliūtis iki 100 cm aukščio) varžybose nugalėtoju tapo Laurynas Civinskas su žirgu Fobu, antrąją vietą iškovojo Stasys Jasas su žirgu Campari W, trečiąją Mantas Šeškas su Juta.

Ketvirtose atvirojo konkūro (kliūtys iki 120 cm aukščio) rungties didįjį prizą iškovojo Kotryna Kejamevaitė su žirgu Hipoidu. Ant pakylos be mūsų šalies sportininkės užlipo ir du Latvijos atstovai. Antroji vieta atiteko Mihailui Pashkovsui su Art, trečioji Kristine Baradovska su Gongsu.

Vakar įvyko ir ketvirto CSIYH1 klasės konkūro (kliūčių aukštis 120-125 cm) jaunų žirgų (6-7 m. amžiaus) varžybos. Nugalėtoju jose tapo Justas Civinskas jaunesnysis su žirgu Pedru C. Vicečempionu tapo estė Renek Rosenberg su Helio De Muze. Trečiosios vietos titulą iškovojo kitas lietuvis Aleksas Seilius su Haiti.

Penktoje CSI2 klasės konkūro (kliūčių aukštis iki 135 cm) raitelių rungtyje geriausiai pasirodė Aleksėjus Timofėjevas su žirgu Qualumosu. Antrosios vietos piniginis prizas atiteko estui Andres Udekull su Henrietta. Trečiosios vietos pakylą užėmė Monika Palauskaitė su Lordanos As.

Šeštoje šeštadienio konkūro CSI2 klasės rungtynėse sportininkai varžėsi specialioje Šiaulių miesto 778-ajam gimtadieniui skirtoje rungtyje (kliūčių aukštis iki 140 cm). Matas Petraitis su žirgu Soli Deo Glorija tapo čempionu, estas Tiit Kivisild su Corsica užėmė antrą vietą, trečią – rusė Maria Bibikova su Prior B‘E.

Paskutiniame vakar dienos konkūro šešių kliūčių ruože varžėsi sportininkai, turėję įveikti aukščiausias, iki 145 cm aukščio iškeltas kliūtis. Pirmosios vietos titulą iškovojo Elena Railienė su žirgu Contelara. Vicečempionu tapo Andrius Petrovas su Givenchy Du Werfat. Trečioji vieta atiteko Dainiui Ozolui su Alibi.

Sekmadienį nuo 18 val. prasidės finalinės konkūrų varžybose, kuriose sportininkai kovos penkiose konkūrų rungtyse. Varžybas tiesiogiai transliuos internetinė televizija „SportoTV“.