Nuo pat rungtynių pradžios drausmingai žaidę Klaipėdos rankininkai pradėjo kontroliuoti rungtynes. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Dragūnas“ pirmavo 10:6, o „Šviesai“ nesurandant savojo žaidimo puolime, Klaipėdos klubas vilniečius baudė greitų atakų metu. Prieš ilgąją pertrauką „Dragūnas“ jau turėjo 8 įvarčių persvarą (18:10).

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubui intrigos sugrąžinti jau nepavyko. Nors „Šviesa“ pora kartų priartėjo iki 6 įvarčių atsilikimo, tačiau perlaužti rungtynių jiems taip ir nepavyko. Susitikimo pabaigoje vilniečiai dar sumažino savąjį atsilikimą, tačiau pergalę šventė „Dragūno“ rankininkai, kurie antrus metus iš eilės „sausu“ rezultatu laimėjo finalo seriją.

Klaipėdiečiams 9 įvarčius pelnė Laurynas Palevičius, 5 – Gintaras Cibulskis, 4 – Lukas Vanagas.

„Šviesos“ ekipoje 11 kartų pasižymėjo Valdas Drabavičius, 6 – Karolis Antanavičius, 5 – Tomas Bernatavičius.

„Dragūnas“ atkrintamosiose varžybose nesuklupo nei karto. Ketvirtfinalyje Artūro Juškėno vadovaujama komanda 2-0 įveikė Varėnos „Ūlą“, pusfinalyje tokiu pat rezultatu įveiktas Kauno KTU klubas, o finalo serijoje 3-0 nugalėta „Šviesa“.

Antrąsias finalo rungtynes sostinėje Klaipėdos „Dragūnas“ laimėjo 29:27, o seriją pradėjo pergale po pratęsimo 34:31.

Nuo 2010 metų Klaipėdos klubas tik kartą netapo lygos čempionu, 2015-2016 m. sezone jį finale buvo įveikęs Alytaus „Varsos“ ekipa.

Primename, kad šalies rankinio lygos mažajame finale šeštadienį Kauno „Granito-Kario“ komanda po pratęsimo 41:39 palaužė Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)