T. Kučinskas finale 104:102 įveikė 2007 metų čempioną kaunietį Arvydą Čepulionį.

Trečiąją vietą užėmė 2006 metų Lietuvos čempionas klaipėdietis Lenardas Bernotas, surinkęs 101 tašką.

Moterų varžybų finale M. Kiškytė 90:80 įveikė kitą vilnietę Vitą Akstinaitę. Trečia liko klaipėdietė Laila Kuzmienė, surinkusi 79 taškus.

Jaunių grupėje čempionu tapo kaunietis Ignas Morkeliūnas. 70 m nuotolio rungtyje jis pagerino Lietuvos jaunių rekordą (298 tšk.). Antrąją vietą užėmė šiaulietis Modestas Šliauteris, kuris taip pat pagerino Lietuvos jaunių rekordą (1146 tšk.) rungtyje "FITA round" (144 strėlės).

Merginų varžybų nugalėtoja tapo vilnietė Rūta Papievytė.

Lietuvos jaunučių čempionu tapo vilnietis Adomas Baranauskas.

Skriemulinių lankų grupės vyrų varžybų finale Lietuvos lankininkų federacijos (LLF) prezidentas Mindaugas Baranauskas 111:105 pranoko vilnietį Valerijų Denisovą. Trečiąją vietą užėmė kaunietis Vladas Šigauskas. Jis taip pat vienu tašku pagerino 50 m nuotolio rungties rekordą (345 tšk.).

Pirmą kartą surengtas komandų varžybas laimėjo Klaipėdos "Harmonija I" komanda (Lenardas Bernotas, Taurūnas Lubys ir Vidmantas Vaičekauskis), finale 195:190 nugalėjusi "Kauno lankininkų I" ekipą (sportininkai Arvydas Čepulionis, Leonidas Urbonavičius ir Arvydas Ūsas). Trečiąją vietą užėmė Šiaulių "Auksinio Šaulio" komanda (Kostas Šliauteris, Modestas Šliauteris ir Valdas Juozaitis).

Dėl Lietuvos čempionės titulo varžėsi septynios vyrų komandos.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.