Šių metų Europos jaunimo vicečempionu tapęs P. Labutis lemiamoje dvikovoje 7:4 įveikė pasaulio čempionato dalyvį bei daugelio turnyrų nugalėtoją Henriką Strolį.

Pusfinalyje P. Labutis 7:2 nugalėjo baltarusį Vadimą Papizą, o H. Strolis 7:4 palaužė Baltijos lygos reitingo lyderį estą Denisą Grabę.

Be šių dviejų lietuvių į finalo Baltijos pulo lygos etapą pateko dar devyni Lietuvos sportininkai - Domas Mineikis, Marius Ganusauskas, Remigijus Kalvainis, Paulius Tamkevičius, Vytautas Pranckevičius, Laurynas Kalnutis, Gintaras Petrovas, Kasparas Rimšelis ir Marius Abelkis.

Moterų varžybose Kaune triumfavo ir į antrą vietą reitinge pakilo Agnė Jarušauskaitė, lemiamoje dvikovoje 6:2 nugalėjusi suomę Terhi Valtanen.

Pusfinalyje A. Jarušauskaitė 6:1 nepaliko vilčių pajėgiai Latvijos atstovei Annai Prisjažnukai, o T. Valtanen nelauktai 6:5 įveikė Baltijos pulo reitingo lyderę baltarusę Margaritą Fefilovą, kuri tame mače pirmavo 4:0.

Į finalo Baltijos lygos etapo moterų varžybas pateko dar dvi lietuvės - Simona Milišauskaitė ir Jūratė Juodžbalytė.

Iš viso trečiajame Baltijos pulo lygos etape Kaune varžėsi 62-u vyrai ir 13-a merginų iš septynių šalių - Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Norvegijos, Anglijos, Suomijos ir Lietuvos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)