Finalinę šalies pirmenybių dieną atidarė svorio kategorijos iki 57 kg dvikova, kurioje čempione tapo šiaulietę Žydrūnę Staškevičiūtę rezultatu 5:0 (29:28, 29:28, 30:27, 29:28, 29:28) įveikusi kaunietė Viltė Savickaitė.

Bene įdomiausia moterų grupės akistata tapo pasaulio ir Europos čempionės Gabrielės Stonkutės bei 2019 metų planetos pirmenybių penktosios vietos laimėtojos iš Tauragės Ivetos Lešinskytės dvikova. Po inirtingai prasidėjusios kovos rezultatu 5:0 (30:26, 30:25, 30:26, 30:26, 30:26) Lietuvos čempione svorio kategorijoje iki 81 kg tapo kaunietė G. Stonkutė.

Visos kitos šalies čempionės buvo išaiškintos be kovų – Rugilė Čiapaitė (svorio kategorija iki 48 kg) iš Panevėžio rajono laimėjo nepasirodžius šilutiškei Linai Poldauskaitei, panevėžietė Solveiga Kasiulytė (iki 54 kg) triumfavo po to, kai nekovoti nusprendė tauragiškė Austėja Altaravičiūtė, o Europos čempionato prizininkė, klaipėdietė Ana Starovoitova (iki 60 kg) ringe nesulaukė kaunietės Laurynos Matulytės.

Klaipėdietė Beata Galdikaitė (iki 63 kg) čempione tapo finale kovoti atsisakius tauragiškei Paulinai Lazdauskaitei, vilnietė Augustina Markelionytė (iki 66 kg) – nepasirodžius kėdainiškei Aistei Juodrytei, o pasvalietė Kamilė Aglinskaitė (virš 81 kg) – nekovojus šilutiškei Agnei Kilpienei.

Septintą kartą karjeroje čempionu tapo savų žiūrovų palaikytas kėdainiškis Mindaugas Bankauskas, kuris rezultatu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) pergudravo kaunietį Mykolą Broką.

Svorio kategorijoje iki 60 kg buvo užfiksuotas įtemptas finalas. Dviejų kauniečių dvikovoje Luką Simonavičių rezultatu 3:2 (29:28, 28:29, 29:28, 30:27, 28:29) įveikė Paulius Bublis ir tapo Lietuvos čempionu.

Svorio kategorijos iki 63,5 kg finale kaunietis Andriejus Lavrenovas rezultatu 5:0 (29:28, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) užtikrintai laimėjo prieš jonavietį Einorą Sinkevičių ir apgynė čempiono titulą.

Lietuvos čempionato nugalėtojo vardą antrus metus iš eilės pelnė ir kaunietis Nedas Gudomskas (iki 67 kg), kuris finale rezultatu 4:1 (30:27, 29:28, 30:27, 28:29, 29:28) pranoko kitą kaunietį Laimoną Raibikį.

Viena įdomiausių kovų tapo svorio kategorijos iki 71 kg finalas, kurioje praėjusių metų čempionas kaunietis Aleksandras Trofimčiukas rezultatu 3:2 (29:28, 29:28, 28:29, 28:29, 29:28) pergudravo panevėžietį Renaldą Dirsę.

Pirmą kartą karjeroje šalies čempionu tapo kaunietis Arvydas Dainys (iki 75 kg), kuris finalinėje akistatoje rezultatu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 29:28, 30:27) nugalėjo šešiolika metų už save vyresnį varžovą iš Kėdainių Andrėjų Tkaličių.

Kėdainiuose susirinkusiems žiūrovams nepavyko išvysti svorio kategorijos iki 80 kg finalo, kuriame turėjo dalyvauti kaunietis Robertas Liorančas ir vilnietis Armandas Bielskus. Kadangi pastarasis dėl pusfinalyje patirtos traumos kovoti atsisakė, R. Liorančas antrus metus paeiliui tapo Lietuvos čempionu.

Svorio kategorijos iki 86 kg finale kaunietis Arnas Kazakevičius rezultatu 5:0 (29:27, 30:26, 30:26, 30:26, 30:27) įveikė vilnietį Robertą Zaburą ir tapo Lietuvos čempionu.

Praėjusių metų finalo pakartojime, vykusiame svorio kategorijoje iki 92 kg, kaunietis Simonas Urbonavičius po atkaklios kovos rezultatu 4:1 (29:28, 30:27, 28:29, 30:27, 29:28) nugalėjo vilnietį Darių Voišnarovičių ir apgynė šalies čempiono titulą.

Pagrindiniu vakaro akcentu tapo sunkiausios svorio kategorijos virš 92 kg finalas. Nuo pirmųjų akistatos sekundžių į atvirą kovą ėję kauniečiai Jonas Jazevičius ir Algirdas Baniulis trijų raundų neištempė – ringo teisėjas po J. Jazevičiaus smūgių virtinės antrajame raunde sustabdė kovą ir paskyrė pergalę aiškia persvara. Taip J. Jazevičius trečią kartą karjeroje tapo Lietuvos čempionu.

Finalinę Lietuvos čempionato dieną boksuotis turėję panevėžietis Danas Vilkas (iki 51 kg) ir marijampolietis Gabrielius Mačiulis (iki 54 kg) nugalėtojais tapo be kovų – D. Vilkas ringe nesulaukė šilutiškio Mariaus Kontrimo, o su G. Mačiuliu kovoti atsisakė kėdainiškis Lukas Černeckas.

Lietuvos čempionėmis be konkurencijos tapo tauragiškės Rugilė Altaravičiūtė-Kasčiukaitienė (iki 52 kg) ir Kamilė Lakštinytė (iki 70 kg) bei kaunietė Aurelija Andriuškaitė (iki 75 kg). Vieninteliu atstovu savo svorio kategorijoje iki 48 kg buvo ir šalies pirmenybių nugalėtoju tapo Mantvydas Leonavičius iš Kalvarijos.

„Sunkiausio svorio atstovai J. Jazevičius ir A. Baniulis, kaip ir kasmet, pademonstravo aukščiausio lygio boksą. Apskritai džiugu, kad turėjome gausiausią čempionatą Lietuvos bokso istorijoje ir mes labai džiaugiamės, jog tą rekordinį skaičių vis papildo ir merginos. Galime drąsiai teigti, kad boksas Lietuvoje populiarėja ne tik vaikinų, bet ir merginų tarpe“, – šalies čempionatą apžvelgė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Pirmenybėse dalyvavo 107 sportininkai – 86 vyrai ir 21 moteris – ir tai buvo gausiausias Lietuvos bokso čempionatas istorijoje. Per 11 moterų ir 13 vyrų svorio kategorijų iš viso buvo išdalyti 66 medalių komplektai.