Serijoje iki 4 pergalių elektrėniškiai pirmauja 3:2 ir atsidūrė per žingsnį, kad nukarūnuotų praėjusio sezono čempionus.

Trečiadienio rungtynėse svečiai greitai pradėjo diktuoti sąlygas, pasižymėjus Povilui Vereniui ir Mantui Marcinkevičiui. Dar sykį Egidijus Binkulis pataikė į virpstą.

Antrame kėlinyje santykį švelnino Daniaras Gabdulinas, priartėti neleido Artemas Redko. Dar kartą įvarčiais apsikeitė Karolis Krasilnikovas ir Nazaras Ružnikovas.

Iki kėlinio pabaigos likus vos trims sekundėms Dmitrijus Danilenka paliko „Energijai“ minimalią persvarą. Paskutiniame kėlinyje ritulys buvo pataikęs į svečių vartų skersinį, vis dėlto intrigą atvėsino Tadas Kumeliauskas.

Šeštosios serijos rungtynės laukia penktadienį, nuo 19 val., Elektrėnuose.